Boksininkai vėl skina pergales

Pateikta: 2015-10-27 (atnaujinta: 2015-10-27)

Naujas mokslo metų sezonas boksininkams prasidėjo Lietuvos jaunių bokso žaidynėmis, kurios vyko dviem etapais. Pirmame etape Lietuva buvo suskirstyta į 4 zonas pagal rajonus, iš kurių teisę kovoti antrame etape galėjo iškovoti po 2 boksininkus iš kiekvienos svorio kategorijos. Kretingos sporto mokyklai atstovavo  viena gausiausių Žemaitijos komandų, kurią sudarė 6 boksininkai.

Finalinėse kovose absoliučiu lyderiu tapo Tautvydas Čepauskas, iškovojęs aukso medalį svorio kategorijoje iki 66 kg, ir tai buvo paskutinės boksininko varžybos jaunių amžiaus grupėje. II vietą iškovojo Mindaugas Macius (iki 70 kg) ir Simas Adomaitis (iki 60 kg). III vietoje liko Donas Špučys (iki 80 kg), o V-VIII vieta atiteko Erikui Astrakovui (iki 52 kg) ir Rokui Gervinskiui (iki 63 kg).