Kretingos sporto mokyklos futbolininkai metus pradėjo iškovodami trečiąją vietą

Pateikta: 2018-01-22 (atnaujinta: 2018-01-22)

Kretingos sporto mokyklos futbolininkai (2005m. gim.) metus pradėjo dalyvaudami futbolo turnyre Mažeikiuose. Kretingiškiai, treniruojami trenerio Arūno Dievino iškovojo III v.

Turnyre varžėsi 6 komandos. Be Kretingos sporto mokyklos, jame dalyvavo komandos iš Mažeikių, Plungės, Klaipėdos, Gargždų.

Trečiąją vietą Kretingos sporto mokyklos auklėtiniams lėmė tokie rezultatai: Kretingos SM - Klaipėdos FM 2:3 (Ernestas Daugintis – 1, Deividas Pipiras - 1), Kretingos SM - Gargždų „Banga“0:1, Kretingos SM - Plungės „Babrungas“ 1:0 (Antanas Martinaitis – 1), Kretingos SM - Mažeikių „Atmosfera-2“ 5:1 (Mantas Gedutis -2, Ernestas Daugintis – 2, Antanas Martinaitis – 1), Kretingos SM - Mažeikių „Atmosfera-1“3:2 (Deividas Pipiras – 2, Ernestas Daugintis – 1).

Apibendrinant turnyrą treneris paminėjo, kad turyre dalyvavo vienodo meistriškumo komandos, kiekvienose rungtynėse nugalėtojas paaiškėdavo tik nuaidėjus teisėjo švilpukui. Kretingiškiai  pradėjo dviem pralaimėjimais, tačiau parodę charakterį, ryžtą turnyrą užbaigė iškovodami tris pergales iš eilės, paskutinėse rungtynėse nugalėdami turnyro nugalėtojus Mažeikių komandą.

Naudingiausiu komandos žaidėju tapo Mantas Gedutis.

Kretingos sporto mokyklos komandos garbę gynė: Deividas Pipiras, Antanas Martinaitis, Nedas Končius, Mantas Gedutis, Nedas Staponas, Damian Aleks Train, Martynas Daškevičius, Ovidijus Bružas, Ernestas Daugintis, Emilijus Augustas Pikiotas, Mantas Žurlis.

Galutinė turnyro lentelė: I v. – Mažeikių „Atmosfera-1“; II v. – Klaipėdos FM; III v. – Kretingos SM; IV v. – Gargždų „Banga“; V v. – Plungės „Babrungas“; VI v. – Mažeikių „Atmosfera-2“.