Lietuvos nusipelniusio krepšinio trenerio Stasio Ruzgailos vardo atminimo turnyras

Pateikta: 2022-12-22

Gruodžio 17-18 dienomis, Kretingos sporto mokykloje vyko tradicinis  3-asis Lietuvos nusipelniusio krepšinio trenerio Stasio Ruzgailos vardo atminimo vaikų krepšinio turnyras. Dalyvavo  komandos  iš Kauno „KA Snaiperis“, Jonavos SC“, Klaipėdos V. Knašiaus KM, bei Kretingos SM 2010 metų gimimo ir jaunesni. Nugalėtojais tapo svečiai iš Klaipėdos V. Knašiaus KM, sidabro medaliais pasidabino šeimininkai Kretingos SM-1 auklėtiniai (treneris V. Šližius), bronza atiteko svečiams iš Kauno „KA Snaiperio“ ketvirti Jonavos SC, ir penkti  liko metais jaunesni Kretingos SM-2 auklėtiniai (treneris A .Mikaločius). Naudingiausiais  žaidėjais Kretingos SM- 1 pripažintas Emilis Pivoras, Kretingos SM-2- Domas Adomaitis.

Trenerio V.Šližiaus komentaras: Smagu, kad pavyko surengti gan konkurencingą turnyrą, kuriame netrūko daug gerų emocijų bei įtemptų akimirkų. Turnyre nekėlėme jokių tikslų, tiesiog norėjosi suteikti kuo daugiau žaidybinio  laiko visiems vaikams, ko ne visada pavyksta per oficialias varžybas, nes turnyrai tam ir yra skirti, kad vaikai gerai praleistų laiką ir pasižaistų.