Renginys "Sporto naktis" ir Žemaitijos regiono jaunųjų šokėjų festivalis-konkursas (aerobikos grupės, trenerė Ieva Slušnytė)

Pateikta: 2015-05-17

Savaitgalis Kretingos sporto mokyklos šokėjoms buvo itin sportiškas. Iš gegužės 15 į 16 dieną vyko renginys „Sporto naktis“. Gegužės 16 d. merginos dalyvavo Žemaitijos regiono jaunųjų šokėjų festivalyje-konkurse Klaipėdoje.

Trenerės Ievos Slušnytės komentaras:  „  „Sporto naktis“ - tai kasmetinis renginys, kurį labai mėgsta merginos. Tai visa naktis be miego. Vyko šokių pasirodymai, įvairūs žaidimai, dainavome karaoke, žiūrėjome filmus, vyko proto mūšis. Į renginį atvyko zumbos trenerė Sigitą Jančauskaitę iš Klaipėdos.  Ši trenerė dalyvauja visose mano organizuojamose stovyklose, merginoms labai patinka šokti su Sigita, tad sumaniau pakviesti ir į „Sporto naktį“. Siurprizas buvo tikrai puikus. 12 val. vakaro Sporto mokykla judėjo zumbos ritmu. Po treniruotės atsigaivinome ledais.

Šeštadienį Klaipėdoje su didžiųjų grupės šokėjomis dalyvavome dešimtajame Žemaitijos regiono jaunųjų šokėjų festivalyje-konkurse. Mūsų grupėje buvo 11 šokių pasirodymų, bendrai per visas grupes vyko 38 šokių pasirodymai. Su nauju šokiu pasirodžiusios jautėmės gerai, tačiau nieko nesitikėjome. Atvažiavome tiesiog sudalyvauti tokiame gražiame, puikiai organizuotame renginyje. Apdovanojimų ceremonijoje buvome nustebintos. Iškovojome vieną iš 3 esamų nominacijų „Ateities šokėjos“. Gavome  dovanų, diplomą bei taurę. Šokį sukūrusi Laura Jašinskaitė džiaugiasi įvertintu jos šokiu, kurį ketiname dar patobulinti. Šiemet ši puiki šokėja baigia Sporto mokyklą, gaila prarasti tokius talentus. Tačiau išeina vieni, ateina kiti. Geri įvertinimai merginas skatina dar labiau stengtis."