2010-2011 mokslo metų Kretingos rajono bendro lavinimo mokyklų olimpinio festivalio mažojo futbolo 5X5 varžybos

Pateikta: 2010-11-25
Lapkričio 9 d. vyko 2010-2011 mokslo metų olimpinio festivalio mažojo futbolo 5X5 rajoninis etapas. Varžybose dalyvavo 6 komandos vaikinų, gimusių 1996 m. ir jaun.. Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius.

Pogrupių rezultatai:

,,A“ pogrupis:

Simono Daukanto pagrindinė mokykla – Salantų gimnazija – 4:2

Marijono Daujoto vidurinė mokykla – Simono Daukanto pagrindinė mokykla – 7:1

Marijono Daujoto vidurinė mokykla – Salantų gimnazija – 6:0

,,B“ pogrupis:

Pranciškonų gimnazija – Kartenos vidurinė mokykla – 3:3

Jurgio Pabrėžos gimnazija – Kartenos vidurinė mokykla – 8:0

Jurgio Pabrėžos gimnazija – Pranciškonų gimnazija – 5:3

Galutinė „A“ pogrupio lentelė:

1 v. – Marijono Daujoto vidurinė mokykla – 6 taškai.;

2 v. – Simono Daukanto pagrindinė mokykla – 3 taškai.;

3 v. – Salantų gimnazija – 0 taškų.

Galutinė „B“ pogrupio lentelė:

1 v. – Jurgio Pabrėžos gimnazija – 6 taškai;

2 v. – Pranciškonų gimnazija – 1 taškas;

3 v. – Kartenos vidurinė mokykla – 1 taškas.

Pranciškonų gimnazijos futbolininkams antrąją vietą užtikrino geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis.

Lapkričio 16 d. įvyko Kretingos rajono tarpmokyklinių mini futbolo 5X5 varžybų finalinis etapas.

Dėl 5-os vietos susikovė Kartenos vidurinė mokykla (mokytojas Marius Meškauskas)  ir Salantų gimnazija (mokytojas Arūnas Skara). Dvikova vyko įtemptai, tačiau laimė šypsojosi Salantų gimnazijos  vaikinams, kurie nugalėjo rezultatu 2:1. Įvarčius pelnė Vybaras Jasas – 1, Klaudijus Žiobakas – 1 (Salantų gimnazija), Rokas Kaubrys – 1 (Kartenos vidurinė mokykla).

Pirmasis pusfinalis tarp Marijono Daujoto vidurinės mokyklos (mokytojas Gediminas Petrauskas) ir Pranciškonų gimnazijos (mokytojas Arūnas Urbonas) baigėsi daujotukų pergale 5:1. Įvarčius įmušė Žilvinas Lukošius – 4, Vygantas Kubilius – 1 ir Vilius Kazlauskas (Pranciškonų gimnazija). Antras pusfinalis tarp Jurgio Pabrėžos (mokytojas Antanas Laureckis) gimnazijos ir Simono Daukanto pagrindinės mokyklos (mokytojas Antanas Razmus) baigėsi 12:9 gimnazistų pergale. Šiose rungtynėse intriga išliko iki pat rungtynių pabaigos. Likus žaisti 5 minutes rezultatas buvo 9:9. Tačiau pergalę šventė labiau patyrę Jurgio Pabrėžos gimnazijos gimnazistai – 12:9. Įvarčius pelnė Dovydas Švita – 5, Deivydas Gedvilas – 5, Vilius Augutis – 1, Irmantas Andrijaitis – 1 (Jurgio Pabrėžos gimnazija), Aurimas Anužis – 3, Aurimas Girdenis – 3, Dangirdas Žilinskas – 3 (Simono Daukanto pagrindinė mokykla).

Mažajame finale dėl III-os vietos susikovė Simono Daukanto pagrindinės mokyklos ir Pranciškonų gimnazijos jaunieji futbolininkai. Čia pranašesni buvo gimnazistai (9:3), kurie tapo trečiais. Įvarčius pelnė Vilius Domarkas – 4, Gražvydas Gulis – 3, Armandas Karčiauskas – 1, Andrius Šopaga – 1 (Pranciškonų gimnazija), Aurimas Girdenis – 2, Aurimas Anužis – 1 (Simono Daukanto pagrindinė mokykla). Dėl pirmos vietos susikovė aikštelės šeimininkai Marijono Daujoto mokyklos ir Jurgio Pabrėžos gimnazijos jaunieji futbolininkai.

Dėl pirmos vietos susikovė aikštelės šeimininkai Marijono Daujoto vidurinės mokyklos ir Jurgio Pabrėžos gimnazijos jaunieji futbolininkai. Kaip ir tikėta, finalinės rungtynės vyko atkakliai. Palaikomi sirgalių jaunieji daujotukai ryžtingai pradėjo rungtynes ir kurį laiką vedė rezultatu, tačiau rungtynių galas priklausė labiau patyrusiai Jurgio Pabrėžos gimnazijos komandai, kuri laimėjo rezultatu 5:4. Įvarčius pelnė Dovydas Švita – 3, Irmantas Andrijaitis – 1, Vilius Augutis – 1 (Jurgio Pabrėžos gimnazija), Žilvinas Lukošius – 4 (Marijono Daujoto vidurinė mokykla).

Sveikiname Jurgio Pabrėžos komandą su pirma vieta ir iškovota teise atstovauti rajoną zoninėse varžybose.

Lentelė