2011-2012 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio vaikų (berniukų gim. 1996 m. ir jaunesnių) 7x7 futbolo varžybų rajoninio etapo finalinis turas

Pateikta: 2012-05-22

I vieta – Jurgio Pabrėžos gimnazija;

II vieta – Kartenos vid. mokykla;

III vieta – Marijono Daujoto vid. mokykla.

Dalyvavo 7 komandos. Pusfinalyje susitiko Jurgio Pabrėžos ir Salantų gimnazijų bei Marijono Daujoto ir Kartenos vidurinių mokyklų jaunieji futbolininkai. Pirmoji pusfinalio dvikova baigėsi 9:1 Jurgio Pabrėžos gimnazijos naudai (įvarčius pelnė Vilius Augutis – 3, Deivydas Gedvilas – 2, Dovydas Švita – 1, Donatas Žebrauskas – 1, Irmantas Andrijaitis – 1, Arnas Jacinavičius – 1 (Jurgio Pabrėžos gimnazija), Regimantas Narkus – 1 (Salantų gimnazija)).

Antroji pusfinalio dvikova vyko atkakliau, čia nugalėtojui išaiškinti prisireikė 11 m baudinių serijos. Pagrindinis laikas – 1:1, įvarčius mušė Mantas Žiobakas (Marijono Daujoto vid. mokykla), Rokas Kaubrys (Kartenos vid. mokykla).  Sėkmingiau baudinius mušė karteniškiai (3:2), kurie ir pateko į finalą. Mažajame finale dėl III vietos jaunieji daujotukai 4:1 nugalėjo Salantų gimnaziją. Įvarčius mušė Mantas Šaulys – 2,  Domantas Svirnelis – 2 (Marijono Daujoto vid. mokykla), Ernestas Bružas – 1 (Salantų gimnazija). Pirmąją vietą iškovojo Jurgio Pabrėžos gimnazistai, rezultatu 9:1 nugalėję Kartenos vid. mokyklą, kuri liko antra. Įvarčius mušė Vilius Augutis – 3, Deivydas Gedvilas – 2, Dovydas Švita – 1, Donatas Žebrauskas – 1, Irmantas Andrijaitis – 1, Arnas Jacenavičius – 1 (Jurgio Pabrėžos gimnazija), Domas Derkintis – 1 (Kartenos vidurinė mokykla).