2014-2015 m. m. Kretingos rajono bendro ugdymo mokyklų vaikų berniukų krepšinio varžybų rezultatai

Pateikta: 2015-04-22 (atnaujinta: 2015-10-26)

2014-2015 mokslo metų Kretingos rajono bendro ugdymo mokyklų vaikų (gim. 2001 m. ir jaunesnių) berniukų krepšinio varžybose dalyvavo 6 komandos iš  Pranciškonų gimnazijos, M.Daujoto pagrindinės mokyklos, Salantų gimnazijos, S.Daukanto pagrindinės m-los, Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro, Darbėnų gimnazijos.

Į finalinį etapą pateko 4 komandos. Dėl 3-os vietos kovojo Darbėnų gimnazijos (mokytoja Ingrida Grinevičienė) ir S.Daukanto pagrindinės mokyklos komandos (mokytojas Antanas Razmus). 3-ą vietą iškovojo S.Daukanto pagrindinės mokyklos komanda nugalėjusi Darbėnų gimnazijos komandą rezultatu 67 : 46, S.Daukanto pagrindinės mokyklos taškus pelnė Kasparas Jonauskas 29, Kajus Kutelis 25, Darbėnų gimnazijos Ernestas Budrikas 20, Nerijus Grigalauskas 10.

Dėl 1-os vietos kovojo M.Daujoto pagrindinės mokyklos komanda prieš Pranciškonų gimnazijos komandą. M.Daujoto komanda žaidė be savo komandos lyderio Kornelijaus Stonkaus, kuris buvo išvykęs į varžybas, bet nugalėjo Pranciškonų gimnazijos komandą  rezultatu 65 : 56. M.Daujoto pagrindinės mokyklos komandai daugiausiai taškų pelnė Tadas Budrys 28, Mantas Lieškūnas 13, Benas Montrimas 10, Pranciškonų gimnazijos komandai daugiausiai taškų pelnė Eligijus Ruokis 21, Neilas Beniušis 12, Ugnius Kvietkauskas 12.