2014-2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų rajoninio etapo krepšinio 3x3 varžybos ir rajono kaimo pagrindinių mokyklų vaikų berniukų krepšinio 3x3 varžybos

Pateikta: 2015-02-04

2015 m. vasario 5 d. Kretingos sporto mokykloje vyko  2014-2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų rajoninio etapo krepšinio 3x3 varžybos, kuriose dalyvavo vaikinų komandos iš Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės mokyklos (mokytojas Kęstutis Valiukas), Grūšlaukės pagrindinės mokyklos (mokytojas Marius Rudys) ir Vydmantų gimnazijos (mokytojas Romualdas Mažionis).

Pirmąją vietą iškovojo Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės mokyklos komanda (mokiniai: Matas Valiukas, Šarūnas Stankus, Ernestas Piečius, Deinaras Janutis). Antrą vietą iškovojo Grūšlaukės pagrindinės mokyklos komanda, nugalėjusi Vydmantų gimnazijos komandą. Trečioje vietoje liko Vydmantų gimnazijos komanda.

Pirmą vietą iškovojusi A. Stulginskio pagrindinės mokyklos komanda pateko į zonines varžybas.

2014-2015 m. m. Kretingos  rajono kaimo pagrindinių mokyklų vaikų berniukų (gim. 2001 m. ir jaunesnių)  krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo 4 komandos: Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės m-los (mokytojas Kęstutis Valiukas), dvi komandos iš Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro (mokytojas Marius Meškauskas)   ir  Grūšlaukės pagrindinės mokyklos (mokytojas Marius Rudys).

Pirmą vietą iškovojo Grūšlaukės pagrindinės mokyklos berniukų komanda (mokiniai: Edvinas Daugintis, Lukas Butkus, Rimantas Radikas, Vygantas Jazdauskis). Atroje vietoje liko Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės mokyklos berniukai. Trečią vietą iškovojo Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro I komanda, ketvirtoje liko  Kartenos mokyklos daugiafunkcio cento II komanda.