Gabrielė Diekontaitė - Europos jaunimo bokso čempionė

Pateikta: 2019-09-12 (atnaujinta: 2019-09-12)

Mokyklos auklėtinė Gabrielė Diekontaitė (svorio kategorija iki 75 kg.) triumfavo Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 19 metų) bokso čempionate.

Ketvirtfinalyje G. Diekontaitė vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė ukrainietę Veroniką Korets. Pusfinalyje lietuvė po atkaklios kovos taškais 3:2 nugalėjo airę Lisą O‘Rourke. Finale taškais 4:1 nugalėjo turkę Seną Erdogan.

Gabrielė Diekontaitė tapo pirmąja Lietuvos boksininke per šalies moterų bokso istoriją, iškovojusia Europos čempionato auksą.

Sveikiname su puikiu laimėjimu ir jos pirmuosius trenerius Aivarą ir Tomą Balsius.