IX- asis Lietuvos nusipelniusio krepšinio trenerio Stasio Ruzgailos vardo vaikų turnyras

Pateikta: 2016-01-07

Gruodžio 28-29 dienomis Kretingos sporto mokykloje praūžė IX-asis Lietuvos nusipelniusio trenerio Stasio Ruzgailos krepšinio turnyras.

Turnyras buvo skirtas 2003 m.  gim. berniukų komandoms. Turnyre dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Mažeikių, Gargždų,  Šilalės ir šeimininkų Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Pirmąją turnyro dieną Kretingiškiai įveikė svečius iš Gargždų rezultatu 49:42. Sekančias varžybas mūsiškiai žaidė prieš  Šilalės komandą, kuri buvo įveikta 63:49. Antrąją dieną rezultatu 57:45 buvo įveikti bendraamžiai iš Mažeikių ir paskutinėse rungtynėse sprendėsi turnyro nugalėtojai. Rungtynės tarp Klaipėdos krepšinio mokyklos ir Kretingos sporto mokyklos komandų vyko taškas į tašką, tačiau lemiamu momentu nesudrebėjo Klaipėdos KM snaiperio rankos,  įmetus 3 tritaškius paeiliui rungtynių baigtis tapo aiški. Rezultatu 29:34 pralaimėta svečiams iš Klaipėdos. Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais bei komandos naudingiausi žaidėjai – atminimo statulėlėmis.  Naudingiausiu Kretingos komandos žaidėju tapo Pijus Daukantas, baudų metimų konkurse nugalėjo Kretingos SM auklėtinis Ugnius Kvietkaukas. Treneris Vytautas Šližius pasidžiaugė, kad turnyre netrūko emocijų  bei įtemptų kovų.  Anot trenerio tokie turnyrai labai naudingi vaikams, nes sužaidžiama daug rungtynių,  vaikai bendrauja su kitų miestų žaidėjais  bei tobulėjama ne vien aikštėje, bet ir už jos ribų.

Varžybų lentelė