Krepšinio 3x3 turnyras "Draugaukime"

Pateikta: 2018-03-30 (atnaujinta: 2018-03-30)

Kovo 19 d. sporto mokykloje vyko VIII krepšinio 3x3 turnyras "Draugaukime", skirtas savaitei be patyčių. Turnyre dalyvavo 11 komandų. Komandos suskirstytos į 3 pogrupius po 3 komandas ir viename pogrupyje 2 komandos. Pogrupiuose žaista vieno rato sistema. Po dvi geriausias komandas pateko į ketvirtfinalį, jų nugalėtojai pateko į pusfinalį. Pirmajame pusfinalyje žaidė -J. Pabrėžos universitetinė gimnazija-I nugalėjo M. Daujoto pagrindinės mokyklos komandą rezultatu 13-9, antrajame pusfinalyje Kretingos policijos komanda rezultatu 11-2 įrodė savo pranašumą prieš Darbėnų gimnazijos bendruomenės komandą.

Dėl III vietos M. Daujoto pagrindinės mokyklos komanda nugalėjo Darbėnų 10-9, finale J. Pabrėžos krepšininkai rezultatu 9-3 nugalėjo Kretingos policijos komandą ir tapo turnyro nugalėtojais. Visos komandos dalyvės apdovanotos Kretingos rajono savivldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkomis ir Kretingos policijos komisariato ir Sporto mokyklos asmeninėmis dovanomis. Nugalėtojai ir prizininkai taurėmis, medaliais ir Kretingos rajono savivldybės administracijos Švietimo skyriaus įsteigtais prizais.