Krepšinio turnyras "Kaunas Cup"

Pateikta: 2016-10-14 (atnaujinta: 2016-10-17)

Spalio pradžioje Kaune vyko tarptautinis krepšinio turnyras  „Kaunas Cup“. Kasmet vis didesnio populiarumo sulaukiantis renginys šiemet pasižymėjo užsienio komandų gausa. 3 amžiaus grupėse dalyvavo 24 ekipos, net  15 buvo iš užsienio šalių, o krepšinio subtilybes demonstravo kone 350 jaunųjų sportininkų.

2002 m. amžiaus grupėje varžėsi šešios komandos: lietuviai – Tornado KM-„Fudo“, Kauno KM „Aisčiai“, Kretingos SM ir užsieniečiai – AK Olsztyn bei SPK Bialystok (Lenkija) ir BC Prinemanie, Grodno (Baltarusija). Jau pirmąją turnyro dieną išryškėjo 2002 m. pogrupio lyderiai. Nepalikę vilčių svečiams, tris pirmąsias vietas pasidalijo lietuvaičiai. Kauno KM „Aisčiai“ krepšininkams atiteko aukso medaliai, Tornado KM-„Fudo“ – sidabro, o žemaičiams trenerio Vytauto Šližiaus vaikinams iš Kretingos SM – bronza. Tritaškių konkurse triumfavo Kretingos SM snaiperis Šarūnas Tiškus. Į turnyro simbolinį penketuką buvo išrinktas kretingiškis Kasparas Jonauskas.

Treneris V. Šližius pasidžiaugė galimybe pasitikrinti savo jėgas prieš būsimus varžovus, kuriems buvo nusileista tik po įtemptos kovos. Žinoma, kai kuriuos žaidėjus dar kaustė jaudulys žaidžiant prieš vienas stipriausių komandų Lietuvoje. Reikia paminėti, kad Kauno KM “Aisčiai” užėmė 4 vietą, o Kauno KM “Tornado” 3 vietą reguliariajame sezone. Kretingos komanda ne vien dalyvavo varžybose, bet ir turiningai leido laiką susipažindami su  Kauno senamiesčiu.  Šio turnyro rezultatai nėra tiek svarbūs, kiek svarbu, kad komanda taptų dar vieningesnė ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.