Krepšinio turnyras „Pikenroll CUP 2017“

Pateikta: 2017-05-25 (atnaujinta: 2017-05-25)

2000-2001 m. gimimo krepšinio komanda treniruojama trenerio Arimanto Mikaločiaus dalyvavo krepšinio turnyre „Pikenroll CUP 2017“, kuris vyko Kėdainiuose gegužės 20-21 dienomis.

Varžybos vyko rato sistema. Turnyre dalyvavo 6 komandos iš Panevėžio, Kauno, Kėdainių, Kuršėnų, Varėnos ir Kretingos. Turnyre Kretingos komanda iškovojo visas 5 pergalės ir tapo čempionais.

Rungtynių rezultatai iš Kėdainių:

Kretingos SM 61 – 44 Kuršėnų SM

Kretingos SM 74 – 55 Varėnos KK "Bitė"

Kretingos SM 71 – 68 Kauno KM "Perkūnas"

Kretingos SM 49 – 43 Kėdainių SM

Kretingos SM 73 – 57 Panevėžio KKSC

Vietos:
1. Kretingos SM
2. Kauno KM „Perkūnas“
3. Kuršėnų SM
4. Kėdainių SM
5. Varėnos KK „Bitė“
6. Panevėžio KKSC

Naudingiausiu komandos žaidėju pripažintas - Edgaras Danys.

Trenerio komentaras; „Šis turnyras davė labai didelės naudos komandos žaidėjams, kurie MKL sezone gavo mažiau žaidimo laiko. Beje žaidimas ne namų aikštėje duoda dar didesnės patirties. Rezultatą vertinu labai gerai, nes varžybų jau neturėjome gerą mėnesį. Džiaugiuosi visais savo vaikinais, kurie atidavė visas jėgas aikštėje ir už ribų kaip vieningą komandą. Lyderių komandoje negalėčiau išskirti, nes labiausiai turnyre vertinau gynybą, o gynyboje stengiasi visi, kad vaikinai atiduodu visas jėgas ir jiems tai pavyko. Visgi su šeimininkų Kėdainių komanda, pirmajame kėlinyje jiems leidome įmesti 0 taškų, tai parodo puikią gynybą. Laukia vasaros stovykla birželio mėnesį Kretingoje, po jos eisime pailsėti ir rugpjūtį vėl pradėsime sportuoti.“