Kretingiškiai - MKL "B" diviziono II etapo nugalėtojai

Pateikta: 2016-04-08 (atnaujinta: 2016-05-17)

Balandžio 1-3 dienomis Kretingoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato berniukų gim. 2002 m. B diviziono 2 etapas.

Šiame etape dalyvavo komandos iš Kauno, Alytaus,  Šiaulių bei trenerio Vytauto Šližiaus treniruojama Kretingos SM komanda. Komandos žaidė rato sistema. Treneris  pasidžiaugė, kad vaikinai įveikė varžybų jaudulį ir visas komandas įveikė užtikrintomis pergalėmis (Kretingos SM- Kauno KA Snaiperis 104-70; Kretingos SM – Šiaulių KA „Saulė“-1 88-64; Kretingos SM – Alytaus SRC 81-67).  Treneris norėjo išskirti savo treniruojamos komandos ryškų lyderį Kasparą Jonauską, kuris per vienerias rungtynes pelnė vidutiniškai po 33 taškus,  jam puikiai puolime talkinusius Eligijų Ruokį, Vilių Gubko, Šarūną Tiškų bei gynyboje savęs negailinčius Kostą Tubutį, Igną Andriškevičių bei  Žilviną Milašių.

Komanda užėmusi I vietą iškovojo teisę žaisti III etape, kur susitiks su „Sostinės KM III-Aviva“  iš Vilniaus komanda, žaidžiama iki dviejų pergalių, o nugalėtojas pateks į B diviziono finalo ketvertą.