Kretingos rajone stipriausi - Kartenos mokyklos jaunieji futbolininkai

Pateikta: 2016-02-08 (atnaujinta: 2016-02-15)

Kaip ir kiekvienais metais Kretingos sporto mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų mažojo futbolo 5x5 rajoninio etapo varžybos.

Šiais metais jose rungtyniavo 2002 m. gimimo ir jaunesni moksleiviai iš Vydmantų gimnazijos (vadovas Vaidas Mackevičius) , Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro (vadovas Marius Meškauskas) ir Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos (vadovas Kęstas Valiukas). Komandos varžėsi tarpusavyje rato sistema. Pirmose rungtynėse Vydmantų gimnazijos komanda įrodė savo pranašumą prieš Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos jaunuosius futbolininkus rezultatu 8-3. Antrose rungtynėse Kartenos mokyklos daugiafunkcinio centro mokiniai jau pirmajame kėlinyje  „susikrovė“ didelę persvarą prieš Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos komanda ir iki rungtynių pabaigos išlaikė persvara ir nugalėjo 9-1. Paskutinėse rungtynėse kuriose susitiko Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro  ir Vydmantų gimnazijos komandos sprendėsi, kas atstovaus Kretingos rajoną zoninėse varžybose. Nuo pat pirmos minutės aikštėje dominavo ir gana nesunkiai savo persvara prieš varžovus įrodė Kartenos mokyklos daugiafunkcinio centro mokiniai nugalėję savo varžovus rezultatu 3-0.

Kartenos Mokyklos-daugiafunkcinio centro komanda iškovojo teisę atstovauti  Kretingos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo žaidynių kaimo mokyklų zoninėse varžybose.