Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų 7x7 futbolo varžybos

Pateikta: 2011-06-01

Gegužės 31 d.  baigėsi visą gegužės mėnesį vykusios Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų 7x7 futbolo varžybos. Buvo varžomasi dvejose amžiaus grupėse: gimusių 1996 m. ir jaunesnių ir 1998 m. ir jaunesnių.

Jaunesniųjų, gimusių 1998 m., grupėje dėl nugalėtojo vardo susitiko M.Daujoto vid. m. ir S.Daukanto pagr. m. O mažajame finale varžėsi Vydmantų vid. m. ir Salantų gimn. jaunieji futbolininkai.

Mažajame finale nugalėjo Vydmantų vid. mok. mokiniai, įveikę „Salantiškius“ 3:1. Rezultatyviausiai jų komandoje žaidė Aurimas Oniūnas, pelnęs 2 įvarčius.
Didžiajame finale tarp S.Daukanto pagr. ir M.Daujoto vid. mokyklų, ilgą laiką pirmavę S.Daukanto pagr. mokyklos žaidėjai nesugebėjo išlaikyti persvaros, tad finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygų rezultatą  4:4. Mušant 10 metrų baudinius pajėgesni buvo M.Daujoto vid. mokyklos žaidėjai. S.Daukanto pagr. m. komandoje geru žaidimu išsiskyrė Aurimas Anužis, Dangirdas Žilinskas, Evaldas Kaliniauskas. (Mokytojas Antanas Razmus).
Nugalėtojų M.Daujoto vidurinės mokyklos komandoje rezultatyvumų išsiskyrė Simonas Striauka, aktyviu žaidimu - Erikas Gedvilas, Mantas Elzbergas. (Mokytojas Gediminas Petrauskas).

Vyresniųjų, gimusių 1996 m. ir jaunesnių, grupėje dėl 3-ios vietos susitiko Kartenos vidurinės mokyklos ir Salantų gimnazijos komandos. 3 vietą iškovojo Salantų gimnazija, nugalėjusi savo bendraamžius iš Kartenos rezultatu 4:2. Salantų gimnazijos komandoje geru žaidimu išsiskyrė Gytis Rapalis, o karteniškių komandoje rezultatyviausiai žaidė Rokas Kaubrys.
Didžiajame finale dėl 1-os vietos, kaip ir daug kas tikėjosi, susitiko J.Pabrėžos gimnazijos ir M.Daujoto vidurinės mokyklos komandos. Rungtynės inirtingai vyko iki pat paskutinių akimirkų. Po atkaklios kovos rezultatu 4:2  pergalę šventė mokytojo Antano Laureckio treniruojami J.Pabrėžos gim. futbolininkai. J.Pabrėžos gimn. į pergalę savo geru žaidimu vedė Irmantas Andrijaitis, Dovydas Švita, Hendrikas Lubinas, Mantas Putrius.

M.Daujoto vidurinės mok. komandoje gerai žaidė Žilvinas Lukošius, Tomas Vitkauskas, Domantas Svirnelis. (Mokytojas Gediminas Petrauskas).

Varžybas vykdė futbolo treneriai Martynas Viluckas ir Arvydas Balsevičius.

Rezultatai:

1998 m. gim. vaikai:

Dėl 3-ios vietos    Vydmantų vid. m. – Salantų gimn. –  3:1 (3:1)
 Įvarčius pelnė: Aurimas Oniūnas – 2,  Karolis Kalašnikovas – 1;
                            Karolis Metrikas   – 1

Dėl 1-os vietos     Daukanto pagr. mok. – Daujoto vid. mok. –   4:4 (2:0)  10 m baudiniai 2:3
Įvarčius pelnė: Aurimas Anužis – 2,  Mantas Elzbergas – 2;
                          Dangirdas Žilinskas – 2,  Eimantas Poškus – 1, Simonas Striauka - 1

1996 m. gim. jaunučiai:

Dėl 3-ios vietos     Salantų gimn. – Kartenos vid. m. –  4:2 (2:0)
Įvarčius pelnė: Reginaldas Narkus – 2, Rokas Kaubrys – 2;

Ernestas Bružas – 1, Gytis Rapalis - 1

Dėl 1-os vietos     J.Pabrėžos gim. – M.Daujoto vid. m. –   4:2 (1:0)
Įvarčius pelnė: Irmantas Andrijaitis – 2, Žilvinas Lukošius – 2;
                         Henrikas Lubinas – 1, Dovydas Švita - 1