Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų 7x7 futbolo varžybos (III-IV turas)

Pateikta: 2011-05-27

III-IV turo rezultatai

1996 m. gim. jauniai

J.PABRĖŽOS GIMN. – PRANCIŠKONŲ GIMN. – 5:2

Įvarčius pelnė J.Pabrėžos gimn. mokiniai Dovydas Švita (3), Vilius Augutis (1), Mantas Putrius (1) ir Pranciškonų gimnazijos mokinys Vilius Domarkas (2).

SALANTŲ GIMN. – PRANCIŠKONŲ GIMN. – 4:3.

Įvarčius pelnė Salantų gimn. mokiniai A.Kubilius (3), Klaudijus Žiobakas (1) ir Pranciškonų gimnazijos mokiniai Gražvydas Gujis (1), Andrius Šopaga (1), Vilius Domarkas (1).

J.PABRĖŽOS GIMN. – KARTENOS VID. MOK. – 9:2.

Įvarčius pelnė J.Pabrėžos gimn. mokiniai Henrikas Lubinas (3), Arnas Jacinavičius (2), Dovydas Švita (2), Vilius Augutis (2) ir Kartenos vid. mok. mokiniai Rokas Kaubrys (1), Martynas Kniukšta (1).

KARTENOS VID. MOK. – PRANCIŠKONŲ GIMN. – 7:1.

Įvarčius pelnė Kartenos vid. mok. mokiniai Rokas Kaubrys (5), Mantas Gaudutis (1), Martynas Kniukšta (1) ir  Pranciškonų gimn. mokinys Gražvydas Gujis (1).

1998 m. gim. vaikai

VYDMANTŲ VID. MOK. – PRANCIŠKONŲ GIMN. – 4:3.

Įvarčius pelnė Vydmantų vid. mok. mokiniai Vilius  Kasparavičius (2), Gytis Okuličius (1), Aurimas Oniūnas (1) ir  Pranciškonų gimn. mokiniai  Vilius Kazlauskas (2), Armandas Karčiauskas (1).

M. DAUJOTO VID. MOK. – SALANTŲ GIMN. –  7:0.

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Žilvinas Lukošius (4), Tomas Vitkauskas (2), Mantas Elzbergas (1).

S.DAUKANTO PAGR. MOK. – VYDMANTŲ VID. MOK. – 5:1.

Įvarčius pelnė S.Daukanto pagr. mok. mokiniai Aurimas Anužis (3), Dangirdas Žilinskas (2) ir Vydmantų vid. mok. mokinys Gytis Okuličius (1)

SALANTŲ GIMN. –  PRANCIŠKONŲ GIMN.  – 4:2.

Įvarčius pelnė Salantų gimn. mokiniai Mantas Kalašnikovas (3), Dovydas Baltriukas (1) ir Pranciškonų gimn. mokiniai Armandas Karčiauskas (1) ir Albinas Gusovas (1).

M. DAUJOTO VID. MOK. – SALANT  Ų GIMN. – 7:1.

Įvarčius pelnė M.Daujoto vid. mok. mokiniai Mantas Elzbergas (3), Vygantas Kubilius (2), Erikas Gedvilas (2), Salantų gimn. mokinys Mantas Kalašnikovas (1).

S.DAUKANTO PAGR. MOK. – PRANCIŠKONŲ GIMN. – 13:2.

Įvarčius pelnė S.Daukanto pagr. mok. mokiniai Donatas Anužis (5), Aurimas Anužis (4), Dangirdas Žilinskas (3), Kevinas Gražulis (1) ir Pranciškonų gimn. mokiniai Vilius Kubilius (1), Lukas Šimkus (1).