Lietuvos merginų U-17 rankinio čempionatas (1998-1999 m. gim. merginos, treneris Algimantas Pranaitis)

Pateikta: 2015-04-29

Kretingos sporto mokyklos rankininkės, trenerio Algimanto Pranaičio auklėtinės, tapo Lietuvos merginų U-17 rankinio čempionato II diviziono nugalėtojomis.

Varėnoje vykusiose finalinėse varžybose Kretingos sporto mokyklos rankininkės 34:24 nugalėjo aikštės šeimininkes varėniškes, 33:12 (16:4) – Kauno miesto bei 39:29 (20:13) – Vilniaus-II komandas. Šie rezultatai lėmė I vietą turnyrinėje lentelėje ir II diviziono čempionių vardus. II vietą užėmė vilnietės, III – Varėnos, IV – Kauno miesto rankininkės. II divizione iš viso varžėsi 8 komandos.

Įvarčius pelnė Ramunė Poškutė ir Fausta Abrutytė – po 29, Kamilė Maksvytytė – 13, Laura Rimkutė – 8, Auksė Turskytė – 7, Monika Vaškylaitė ir Laura Šeputytė – po 6, Gintarė Drakšaitė – 5, Odeta Vitkutė, Iveta Vaičekauskaitė ir Erika Brazdauskytė – po 1. Finale kretingiškės į varžovių vartus iš viso pasiuntė 106 įvarčius, praleido 65.