Lietuvos MKL vaikų berniukų čempionatas „Pirmasis iššūkis“, gim. 2000 m. (treneris Arimantas Mikaločius)

Pateikta: 2012-05-28

VARŽYBŲ REZULTATAI PASIBAIGUS REGULIARIAJAM SEZONUI

II etapas

Kretingos SM I 44-72 Kauno KM "Perkūnas" I

Kauno KM "Perkūnas" I 69-50 Kretingos SM I

IV etapas

Kauno KM "Perkūnas" II 58-62 Kretingos SM I

Kretingos SM I 61-57 Kauno KM "Perkūnas" II

V etapas

Sostinės KM II-Lumo 37-58 Kretingos SM I

Kretingos SM I 48-41 Sostinės KM II-Lumo

VI etapas

Vilniaus KM III 89-60 Kretingos SM I

Kretingos SM I 58-58 Vilniaus KM III

Trenerio komentaras:

„Iki išsikelto tikslo trūko tik vieno etapo ir būtume kitą sezoną žaidę 2 divizione. Labai gaila, kai nuėjome tiek toli ir svarbiausiose varžybose vaikai pasimetė, galime net teigti, kad išsigando varžovų, kurie buvo vienodo pajėgumo. Antrose varžybose Kretingoje su Vilniumi žaidėme be savo vieno iš lyderio ir sužaidėme su jais lygiai, tai parodė, kad mes tikrai verti žaisti 2 divizione. Sezonas buvo tikrai gana ilgas kaip vaikų amžiuje, tai labai puiku, nes įgijome labai daug naudingos patirties žaidžiant su didmiesčiais, kurių lygis yra aukštesnis kadangi jie treniruojasi jau ilgesnį laiką bei sužaidė labai daug oficialių varžybų. Komandoje nenorėčiau išskirti vieno lyderio, kadangi dar per anksti juos vardinti, dar daug kas gali pasikeisti ir jei norime laimėti, reikia žaisti kaip komandai ir neieškoti aikštelėje vieno žmogaus, tai įrodėme paskutinėse varžybose. Tik norėčiau pagirti Roką Beržonskį, kuris niekada nepraleidžia treniruočių, daug dirba individualiai ir labiausiai patobulėjo per metus. Kitais metais žaisime 3 MKL divizione ir sieksime iškopti į aukštesnį divizioną, bet tai padaryti bus labai sunku, nes daugybė pajėgių komandų nori taip pat ten patekti. Tolimesni planai būtų tokie, kad dalyvausime turnyruose (birželio 2-3 d. bus rengiamas Kretingoje turnyras), dirbsime visą vasarą, galbūt pailsėsime porą savaičių ir sieksime kuo daugiau pergalių kitą sezoną. Dėkingas visai vaikų komandai, kurie noriai dirba ir matosi didelis jų noras laimėti. “