Lietuvos mokyklų žaidynės

Pateikta: 2015-12-07

Baigėsi Lietuvos mokyklų žaidynių miesto berniukų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) ir mergaičių (gimusių 2001 m. ir jaunesnių) (viena grupė) 5x5 futbolo varžybų rajoninio etapo varžybos.

Mergaičių varžybos buvo vykdomos vienoje grupėje, nes dalyvauti varžybose pareiškė norą tik dvi komandos - M. Daujoto pagrindinė mokykla (mokytojas Gediminas Petrauskas) ir Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras (mokytojas Marius Meškauskas). Geriau sekėsi M. Daujoto pagrindinės mokyklos komandai, kuri savo priešininkes įveikė rezultatu 7:1.

Berniukų varžybose dalyvavo keturios miesto mokyklų: Salantų (mokytojas Arūnas Skara) ir Pranciškonų (mokytojas Rolandas Žiubrys) gimnazijų, M. Daujoto pagrindinės mokyklos ir S. Daukanto progimnazijos (mokytoja Vaclava Pukelienė) komandos. Visus varžovus nugalėjo ir pirmą vietą iškovojo M. Daujoto pagrindinė mokykla, antri liko Pranciškonų gimnazija, treti - Salantų gimnazija ir ketvirtą vietą užėmė S. Daukanto progimnazijos futbolininkai.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos taurėmis, o žaidėjai medaliais. M. Daujoto pagrindinės mokyklos berniukų ir mergaičių komandos iškovojo teisę dalyvauti miesto grupėje, o Kartenos futbolininkės - kaimo vietovių zoninėse varžybose.

berniukų futbolo 5x5 varžybų rezultatų lentelė