Lietuvos olimpinio festivalio Kretingos rajono bendro lavinimo mokyklų ir gimnazijų badmintono rajoninio etapo varžybos

Pateikta: 2010-03-15

2010 m. kovo 11 d. badmintono varžybose  dalyvavo 11 merginų: 2 iš Pranciškonų gimnazijos, 2 iš J.Pabrėžos gimnazijos, 7 iš Darbėnų vidurinės m-los  ir 10 vaikinų: 4 iš Pranciškonų gimnazijos, 5 iš Darbėnų vid. m-los, 1 iš S. Daukanto vid.m-los.

Komandinėse merginų  rajoninio etapo badmintono varžybose  pirmą vietą iškovojo Darbėnų vidurinė mokykla (mokytojas Rolandas Juknevičius), antroje vietoje liko J.Pabrėžos gimnazija (mokytojas Vidmantas Lapinskas),  trečioje  Pranciškonų gimnazija (mokytojas Arnoldas Slušnys).

Komandinėse vaikinų badmintono varžybose pirmą vietą iškovojo Pranciškonų gimnazija (mokytojas Arnoldas Slušnys), antroje liko Darbėnų vidurinė mokykla (mokytojas Rolandas Juknevičius), trečią vietą užėmė S.Daukanto vidurinė m-la (mokytoja Vaclava Pukelienė).

Buvo vykdomos badmintono dvejetų varžybos. Dalyvavo 4 vaikinų dvejetų poros. Pirmą vietą dvejetų varžybose iškovojo E. Slušnys ir E. Jakubauskas iš Pranciškonų gimnazijos, laimėję prieš Luką Kontrimą ir Simą  Viskontą iš Darbėnų vidurinės mokyklos, trečioje vietoje liko Ernestas Dima ir Giedrius  Dima iš Darbėnų vidurinės mokyklos, nugalėję  Martyną Gaidjurgį ir Lauryną Raišį iš Pranciškonų gimnazijos.

Merginų badmintono dvejetų varžybose  dalyvavo 5 poros. Pirmą vietą iškovojo Daina  Kairytė ir Lauryna  Šidlauskaitė iš Darbėnų vidurinės m-los, nugalėjusios Emiliją  Letinauskaitę ir Emiliją Rentauskaitę iš Pranciškonų gimnazijos, trečioje vietoje liko  Valdonė Besanaitė irAušrinė Kaulickytė iš J.Pabrėžos gimnazijos, nugalėjusios Giedrę Budrevičiūtę ir Gintarę Beniušytę iš Darbėnų vidurinės  mokyklos. Penktą vietą užėmė  Lijana Jonušaitė ir Indrė Jonušaitė iš Darbėnų vidurinės mokyklos.

Idividualiose badmintono varžybose merginų tarpe 1-ą vietą iškovojo Daina Kairytė iš Darbėnų vidurinės mokyklos, antroje vietoje liko Lauryna Šidlauskaitė iš Darbėnų vid. m-los ir trečią vietą užėmė Aušrinė Kaulickytė iš J.Pabrėžos gimnazijos, vaikinų tarpe 1-ą vietą  iškovojo Edgaras Slušnys  iš Pranciškonų gimnazijos, antrą vietą Edvinas Jakubauskas iš Pranciškonų gimnazijos, trečioje vietoje liko Lukas Kontrimas iš Darbėnų vidurinės mokyklos.