Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas

Pateikta: 2019-03-04 (atnaujinta: 2019-03-04)

2019 m. vasario 28 - kovo 2 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos Respublikos rajonų jaunių bokso čempionatas. Kretingos sporto mokyklai šiose varžybose atstovavo 9  sportininkai atskirose svorio kategorijose. Varžybos buvo sėkmingos, iškovoti 9 medaliai. Geriausiai sekėsi Agnei Paulauskaitei (52 kg. svorio kategorija), Rugilei Puplauskaitei (54 kg. svorio kategorija) ir Gvidui Kontrimui (63 kg. svorio kategorija) jie tapo nugalėtojais. Kamilė Česnavičiūtė (54 kg. svorio kategorija), Valdonė Jovaišaitė (57 kg. svorio kategorija ) ir Gabija Juzėnaitė (+80 kg. svorio kategorija) užėmė II vietas , o Deimantė Jankauskaitė (57 kg. svorio kategorija), Lukas Raišuotis (52 kg. svorio kategorija) ir Vygantas Jucys (svorio kategorija 75 kg.) iškovojo  III-ias vietas. Sportininkus treniruoja treneriai Aivaras ir Tomas Balsiai.