Lietuvos vaikų berniukų „B“ (2000 m. gim.) krepšinio čempionatas „Manija“. Trečias divizionas (treneris Arimantas Mikaločius)

Pateikta: 2012-10-29

Šioje amžiaus grupėje dalyvauja 2 Kretingos sporto mokyklos komandos: Kretingos SM-1 (2000 m. gim.) ir Kretingos SM-2 (2001 m. gim.). Abi komandos, vadovaujamos trenerio Arimanto Mikaločiaus, sužaidė po tris oficialias varžybas MKL. Kretingos SM-1 iškovojo visas tris pergalės, o antroji komanda iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.

Rezultatai:

Šilutės SM-2 – Kretingos SM-1: 32 - 100
Daugiausiai taškų pelnė: Justas Vieversys - 24 taškai, Šarūnas Stankus - 21 taškas, Gabrielius Asauskas - 13 taškų, Edgaras Danys ir Arnas Sabaliauskas po 9 taškus.

Kretingos SM-1 – Šilalės SM: 102 - 18
Daugiausiai taškų pelnė: Justas Vieversys - 26 taškai, Šarūnas Stankus - 25 taškai, Edgaras Danys - 13 taškų, Arnas Sabaliauskas - 11 taškų, Kornelijus Stonkus - 10 taškų, Nedas Kažukauskas - 9 taškai.

Klaipėdos KM – Kretingos SM-1: 11 - 77
Daugiausia taškų pelnė: Šarūnas Stankus - 18 taškų, Gabrielius Asauskas - 14 taškų, Edgaras Danys - 12 taškų, Justas Vieversys - 10 taškų, Arnas Sabaliauskas - 9 taškai, Kornelijus Stonkus ir Simas Endriekus po 4 taškus.

Šilalės SM – Kretingos SM-2: 42 - 38
Daugiausiai taškų pelnė: Benas Montrimas - 15 taškų, Laurynas Lazauskas - 10, Mantas Norvaišas - 6 taškai.

Kretingos SM-2 – Klaipėdos KM: 45 - 41
Daugiausiai taškų pelnė: Tomas Norvaišas - 14 taškų, Laurynas Lazauskas - 10 taškų, Benas Montrimas - 8 taškai, Mantas Norvaišas - 7 taškai.

Tauragės SM – Kretingos SM-2: 58 - 36
Daugiausiai taškų pelnė: Laurynas Lazauskas - 12 taškų, Tomas Norvaišas - 8 taškai, Mantas Norvaišas - 6 taškai, Benas Montrimas ir Neilas Beniušis po 4 taškus.

Trenerio komentaras: „Pasiektais rezultatais tikrai patenkintas. 1-oji komanda neturėjo sunkumų nė vienose varžybose, kol kas nesulaukėme rimtų varžovų, todėl išskirti komandos lyderius būtų sunku, nes komandoje 8 žaidėjai gali pelnyti daug taškų, o gynyboje visus pagirti galėčiau. 2-ąją komandą įstačiau tam, kad jaunesni įgytų žaidybinės patirties žaidžiant su vyresniais vaikais. Ir su kiekvienomis varžybomis jie žaidžia vis geriau. Tuo esu labai patenkintas. Laukiame kitų varžybų.“