Lietuvos vaikų berniukų „B“ (gim. 2002 m.) krepšinio čempionato „Manija“ 3 diviziono finalinis ketvertas (2002 m. gim. berniukai, treneris Vytautas Šližius)

Pateikta: 2015-02-23

Vasario 20-22 d. Radviliškio sporto arenoje vyko Lietuvos vaikų berniukų „B“ (gim. 2002 m.) krepšinio čempionato „Manija“ 3 diviziono geriausiųjų kovos. Finalo ketverto čempionais tapo Kretingos sporto mokyklos berniukų, gim. 2002 m., komanda, vadovaujama trenerio Vytauto Šližiaus.

Kretingiškiai  72:65 nugalėjo Šiaulių krepšinio akademiją „Saulė“, 72:58 įveikė Alytaus sporto ir rekreacijos centro II komandą ir tik paskutinę dieną 49:57 nusileido Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro komandai.

„Finalo ketvertas buvo įtemptas, reikėjo pavargti, - po paskutinių kovų sakė Kretingos SM treneris Vytautas Šližius. – Mūsų pergalę lėmė darbas, nusiteikimas. Sunkiai dirbome viso sezono metu. Jau prieš finalo ketvertą turėjome aukštus tikslus, norėjome bent jau patekti tarp dviejų geriausių komandų. Viskas pavyko, tapome čempionais. Prieš metus „Pirmojo iššūkio“ kovose patekome į labai sunkią grupę, negalėjome net dalyvauti atkrintamosiose, o mūsų grupės komandos sėkmingai dalyvauja aukštesniuose divizionuose. Dabar kausimės toliau, laukia mūšiai su Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro komanda. Tikimės ją įveikti ir garbingai pasirodyti II diviziono atkrintamosiose. Tikime savo jėgomis“.

Antrą vietą užėmė Alytaus SRC II komanda, trečia vieta atiteko Šiaulių KA „Saulė“ , Radviliškio ŠSPC liko ketvirti.

Naudingiausiu finalo ketverto Kretingos SM komandos žaidėju tapo Kasparas Jonauskas.

1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime, dėl patekimo į II divizioną. „Iššūkio etape“ jos kaunasi su II diviziono 7-8 komandomis. Finalo ketverto laimėtoja iki dviejų pergalių žaidžia su 8 komanda, o antros vietos laimėtoja su 7 vieta.