Seminaras Kretingos sporto mokykloje

Pateikta: 2012-06-06
Birželio 5 dieną Kretingos sporto mokykloje vyko Pedagogų švietimo centro organizuotas seminaras "Įvairių sporto šakų treniruočių metodikos taikymas kūno kultūros pamokose ir neformaliame ugdyme". Lektoriais buvo Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris Rimvydas Joneckis (tema "Jaunųjų krepšininkų techninio rengimo ypatumai"), aerobikos trenerė Ieva Slušnytė (tema "Lankstumo lavinimas panaudojant tempimo pratimus. Aerobikos pratimų junginiai. Taisyklinga laikysena"), bokso treneris Tomas Balsys (tema "Bokso technikos pratimų panaudojimo galimybė kūno kultūros pamokose"). Kūno kultūros mokytojai turėjo gerą progą  stebėti  sporto mokyklos trenerių darbo niuansus ir pamatyti sportinių treniruočių metodikos taikymo galimybes kūno kultūros pamokose. Lektoriai pabrėžė svarbą taisyklingai formuoti judesius vaikų amžiuje, teisingą techninių įgūdžių formavimą bei gražų jų atlikimą. Seminaras buvo naudingas informacijos sklaida bei nuomonių, patirties pasikeitimais tarp trenerių ir kūno kultūros mokytojų.