Stipriausi J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos krepšininkai

Pateikta: 2018-03-08 (atnaujinta: 2018-03-08)

Baigėsi Lietuvos mokyklų žaidynių jaunučių krepšinio rajoninio etapo varžybos. Dalyvavo penkios rajono mokyklų komandos. Dėl trečios vietos susitiko M. Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytojas Gediminas Petrauskas) ir Salantų gimnazijos (mokytojas Arūnas Skara) komandos. Rezultatu 63-37 (9-15; 10-7; 16-7; 28-8) laimėjo M. Daujoto mokyklos komanda. Rezultatyviausi M. Daujoto komandoje – Pijus Daukontas-35, Faustas Zapalis-9 tš., Salantų – Paulius Bierontas-13, Rokas Drąsutis ir Laurynas Blauzdys po 7 tš.

Dėl nugalėtojų titulo kovojo J. Pabrėžos universitetinės (mokytoja Milda Laureckienė) ir Pranciškonų gimnazijos (mokytojas Rolandas Žiubrys) komandos. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 18-18, tačiau antrajame kėlinyje traumas patyrus Pranciškonų komandos žaidėjams Rokui Žilinskui ir Justui Žiubriui, išryškėjo varžovų pranašumas. Po dviejų kėlinių rezultatas 47-29, o rungtynes J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos komanda laimėjo rezultatu 80-60. Rezultatyviausi žaidėjai: J. Pabrėžos –Tadas Budrys-22, Eligijus Ruokis-17; Pranciškonų – Vitalijus Gubko-17, Rokas Žilinskas-16.

Komanda nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos taurėmis, žaidėjai-medaliais. J. Pabrėžos universitetinės gimnazjos komanda iškovojo teisę atstovauti rajoną zoninėse varžybose.

Varžybų rezultatų lentelė