TARPINSTITUCINIŲ (MOKYKLOS, ŠEIMOS IR KT. INSTITUCIJOS) KREPŠINIO 3X3 VARŽYBŲ „DRAUGAUKIME...“

Pateikta: 2016-04-01 (atnaujinta: 2016-04-01)

2016 m. kovo 18 d. Kretingos sporto mokyklos salėje vyko tarpinstitucinės (mokyklos, šeimos ir kt. institucijos) krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime...“.

Dalyvavo 16 komandų: 5 komandos iš Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos  Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos „Pasieniečiai“, Kretingos priešgaisrinės  gelbėjimo tarnybos, Kretingos rajono policijos komisariato, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos rajono Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Kretingos Pranciškonų gimnazijos, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos. Komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius (A, B, C, D) po keturias komandas. Po dvi komandas iš kiekvieno pogrupio komandas pateko į ketvirtfinalį. 8 komandos: Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos –I, Kretingos policijos komisariato, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės-II, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos technologijų ir verslo mokyklos, Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos, Kretingos Darbėnų gimnazijos, Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos  „Pasieniečiai“ kovėsi dėl patekimo į pusfinalį.   Į pusfinalį pateko Kretingos rajono policijos komisariato, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos –I, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos –II, Kretingos rajono Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro komandos. Pusfinalyje kovojo Kretingos policijos komisariato ir Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro  komandos,  Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I ir Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II.  Nugalėjo Kretingos policijos komisariato ir Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I komandos, kurios kovojo dėl 1-os vietos, o pralaimėjusios komandos Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro  ir Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II kovojo dėl 3-os vietos. Trečią vietą iškovojo Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II 16 : 6 nugalėjusi Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro komandą. Pirmą vietą iškovojo  Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-I 11 : 10 nugalėjusi Kretingos policijos komisariato komandą.

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos- I komandoje žaidė Henrikas Lubinas, Eimantas Poškus, Titas Šoblinskas.

Kretingos policijos komisariato komandoje žaidė Kęstutis Monkus, Vitalijus Benetis, Dalius Daukantas, Nerijus Stonkus.

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos-II komandoje žaidė Aurimas Girdenis, Aivaras Galdikas, Daugardas Viskontas, Donatas Barkauskas.