Tarptautinė šokių diena (aerobikos grupės), (trenerė Ieva Slušnytė)

Pateikta: 2013-04-29

Trenerė Ieva Slušnytė antrus metus iš eilės Sporto mokykloje organizuoja tarptautinės šokio dienos paminėjimą. Diena pradėta išvyka į Respublikinę aerobikos ir šokių fiestą, kuri vyko Klaipėdoje.  Sporto mokyklos mergaitės buvo vienintelės Kretingos atstovės  tarp 27 kolektyvų.

Trenerė norėdama savo šokėjas supažindinti su įvairiais šokiais, jų kultūromis, nusprendė tai padaryti šiais laikais labai populiariu būdu – filmų pagalba, todėl suorganizavo „Šokių nakties 2013“ renginį.

Atvykusios į sporto mokyklą, merginos jaukiai įsikūrė didžiojoje sporto salėje. Renginys prasidėjo 21 val. Šiame renginyje galiojo tik dvi taisyklės – miegoti buvo griežtai draudžiama ir jokių mobiliųjų telefonų. Taip norėjosi paskatinti merginas atitrūkti nuo išorinio pasaulio, kad būtų čia ir dabar.

Buvo žiūrimi 3 filmai. Tarp filmų pertraukėlių vyko diskotekos, kūrybinės užduotys, estafetės, bendras visų šokėjų šokio filmavimas, rinkome stipriausią ir ištvermingiausią šokėją. Visos šokėjos turėjo galimybę parodyti savo sugebėjimus. Veiklos buvo tiek daug, kad net pritrūko laiko viską įgyvendinti.

Ši šokių naktis paskatino visas tris sporto mokyklos šokių grupes dar artimiau pažinti viena kitą, susidraugauti. Kadangi šis renginys patiko visoms, jis gali tapti kasmetiniu.

Sporto mokyklos šokėjos stengiasi neapsiriboti vieno stiliaus šokiais. Į savo choreografiją įtraukia aerobiką, gimnastiką, šiuolaikinius, gatvės, hip hopo bei hauso šokių stilius. Visos merginos yra kūrybingos, įdomios, šokiuose galima įžvelgti dalelę kiekvienos.