Tarptautinis krepšinio turnyras TIM Renault Saumur 2015 Prancūzijoje (berniukai, gim. 2000 m. ir 2001 m., treneris Arimantas Mikaločius)

Pateikta: 2015-04-16

Velykinių atostogų metu Kretingos sporto mokyklos krepšininkai dalyvavo Saumur mieste (Prancūzija) vykusiame tarptautiniame turnyre TIM Renault Saumur 2015. Kretingos sporto mokykla palaiko draugiškus santykius su šio turnyro organizatoriais, mūsų krepšininkai prancūzų kvietimu į šį tradicinį turnyrą vyko jau penktą kartą. Turnyre dalyvavo 12 berniukų komandų ir 12 mergaičių komandų iš devynių valstybių.

Šiemet turnyre dalyvavo dvi trenerio-sporto mokytojo Arimanto Mikaločiaus komandos: Kretingos SM-1 (2000 m.) (turnyre užėmė 4 vietą) ir Kretingos SM-2 (2001 m.) (užėmė 11 vietą).

Turnyre taip pat vyko tritaškių metimų konkursas. Šį konkursą laimėjo Justas Vieversys iš Kretingos SM.

Trenerio komentaras: „Turnyras tikrai labai stiprus ir puikiai suorganizuotas. Komandos labai aukšto lygio ir nedaug trūko, kad mes būtume turnyro finale. Vaikams tai buvo kartu ir pažintinė kelionė, nes pakeliui aplankėme Berlyną, Paryžių, Drezdeną. Rezultatais patenkintas, išvyka tikrai davė didelės naudos, tik gaila, kad dėl traumų ir kitų priežasčių nepavyko į turnyrą išvykti pilnos sudėties.“

Turnyro rezultatai:

Pogrupio varžybos:

Kretinga-1 – Saumur  LB 49 (Prancūzija) 51 – 15 (Rezultatyviausi žaidėjai: Justas Vieversys – 15 tšk., Kornelijus Stonkus – 8 tšk., Arnas Sabaliauskas ir Laurynas Skaivydas po 6 tšk., Nedas Kažukauskas – 5 tšk., Šarūnas Stankus ir Nedas Vaitkus po 4 tšk.,  Marius Petrauskas – 2 tšk., Evaldas Paulauskas – 1 tšk.)

Kretinga-1 – AWB Bruxelles (Belgija) 20 – 36 (Rezultatyviausi žaidėjai: Justas Vieversys – 15 tšk., Šarūnas Stankus – 4 tšk., Nedas Kažukauskas – 1 tšk.)

Ketvirtfinalis. Kretinga-1 – EO st Leonard (Prancūzija) 37 – 39 (Rezultatyviausi žaidėjai: Justas Vieversys – 23 tšk., Šarūnas Stankus – 8 tšk., Arnas Sabaliauskas – 4 tšk., Nedas Kažukauskas – 2 tšk.)

Pusfinalis. Kretinga-1 – RTC Noord (Olandija) 27 – 34 (Rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Stankus – 10 tšk., Kornelijus Stonkus – 8 tšk., Justas Vieversys – 6 tšk., Nedas Kažukauskas – 2 tšk.)

Dėl 3 vietos. Kretinga-1 – Pays De La Loire (Prancūzijos regiono rinktinė) 37 – 54 (Rezultatyviausi žaidėjai: Kornelijus Stonkus – 13 tšk., Justas Vieversys – 11 tšk., Arnas Sabaliauskas – 7 tšk., Šarūnas Stankus – 5 tšk.)

Pogrupio varžybos:

Kretinga-2 – Baden Wurtenberg (Vokietija) 8 – 65 (Rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Lieškūnas ir Benas Montrimas po 3 tšk., Mantas Norvaišas – 2 tšk.)

Kretinga-2 - Pays De La Loire (Prancūzijos regionio rinktinė) 17 – 48 (Rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Lieškūnas - 6 tšk., Žanas Gedrimas ir Neilas Beniušis po 4, Benas Montrimas – 3 tšk.)

Dėl 8-12 vietų. Kretinga-2 – K.K. Vinkovci (Kroatija) 16 – 78 (Rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Lieškūnas, Neilas Beniušis ir Tomas Norvaišas po 4 tšk., Lukas Šikšnius – 1 tšk.)

Dėl 11 vietos. Kretinga -2 – Saumur LB 49 (Prancūzija) 50 – 42 (Rezultatyviausi žaidėjai: Žanas Gedrimas – 20 tšk., Mantas Lieškūnas – 11 tšk.,  Tomas Norvaišas ir Neilas Beniušis po 5 tšk., Benas Montrimas - 4 tšk., Mantas Norvaišas – 3 tšk.)