Tomo Araškevičiaus hip hop treniruotė

Pateikta: 2015-02-06

Vasario 5 d. Kretingos sporto mokyklos aerobikos trenerės Ievos Slušnytės kvietimu į mokyklą atvyko garsus Lietuvos hip hop treneris Tomas Araškevičius.

Tomas yra įkūręs savo šokių studiją Vilniuje „RightWay“. 2011 m. tapo TV projekto „Tu gali šokti“ nugalėtoju. Trenerės Ievos Slušnytės teigimu, tai puikus treneris, mokantis bendrauti su vaikais.

Vyko dvi treniruotės po 1,5 val. jaunesnio ir vyresnio amžiaus merginoms. Daugumai šis šokio stilius buvo naujiena. Po treniruotės visos merginos išėjo pilnos emocijų, su dar didesniu užsidegimu šokiui.

Vaikams tokios treniruotės yra labai naudingos ir mėgstamos. Žymūs Lietuvos šokėjai mokina ne vien šokio meno, bet ir moko gyvenimo tiesų, ugdo tvirtą charakterį. Merginos labai įdėmiai klausosi visų ištartų žodžių.

Tomas Araškevičius: „Daryk klaidas, nes tik taip tobulėjama“.