Trijulių čempionai

Pateikta: 2019-08-22 (atnaujinta: 2019-08-22)

Visą vasarą vyko Lietuvos 3x3 Krepšinio čempionatas kuriame dalyvavo ir Kretingos sporto mokyklos auklėtinių komanda „Kretingalė“. (Rokas Tiškus, Šarūnas Tiškus,

Rokas Žilinskis). Varžybų vyko turų sistema visoje Lietuvoje (iš viso 14 turų). Mūsų vaikinai dalyvavo U17 amžiaus ir vyrų mėgėjų grupėse. Savo U17 amžiaus grupėje vaikinai tapo reitingo lyderiais, Mėgėjų grupėje užėmė 6 vietą reitinge ir pateko į turnyro finalinį etapą kuris vyko Šeduvos miestelyje. Finaliniame etape Kretingos SM auklėtiniai  apgynė reitingo lyderių vardą ir iškovojo  1 vietą o kovodami su vyrais pritrūko fortūnos  ir liko be apdovanojimų. Naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas Kretingos SM auklėtinis Šarūnas Tiškus kuriam atiteko atminimo prizai. Vaikinų treneris Vytautas Šližius pasidžiaugė, kad vaikinai aktyviai leido vasarą ir dabar galės prisijungti prie komandos draugų ruoštis MKL U18 čempionatui.