Vaikų krepšinio turnyras "Pavasario taurė-2018"

Pateikta: 2018-05-28

Savaitgalį dvi dienas Kretingos sporto mokyklos sporto salėje vyko vaikų krepšinio turnyras. Jėgas išbandė penkios komandos. Pasibaigus turnyrui komandų rikiuotė:

1. Sostinės KM (Vilnius)

2. Kretingos SM

3. Kauno KM-„Aisčiai“

4. Palangos SC

5. Akmenės SC

Naudingiausias komandos žaidėjas:

Kretinga - Tautvydas Rudys

Kamuolio varymo konkurso nugalėtojas Armandas Korsakas (Kretinga)

Kretingos rezultatai:

Kretingos SM  55 – 27 Palangos SC (Daugiausiai taškų pelnė: Armandas Korsakas – 19 tšk., Tautvydas Rudys – 9 tšk.)

Kretingos SM  72 – 70  Kauno KM-„Aisčiai“ (Daugiausiai taškų pelnė: Armandas Korsakas – 35 tšk., Jonas Šoblinskas – 10 tšk.)

Kretingos SM 57 – 35 Akmenės SC (Daugiausiai taškų pelnė: Tautvydas Rudys – 14 tšk. Kantautas Kazbaraitis – 9 tšk.,, Jonas Šoblinskas – 8 tšk.)

Kretingos SM  59 – 65 Sostinės KM  (Daugiausiai taškų pelnė: Tautvydas Rudys – 20 tšk., Armandas Korsakas – 15 tšk., Jonas Šoblinskas – 13 tšk.)

Trenerio komentaras: „Turnyras skirtas sezono pabaigai užbaigti, bet ne paskutinis, nes kitą savaitę vykstame į turnyrą Kėdainiuose. Kretingos komanda demonstravo puikią gynybą, kurios dėka neleido varžovams pelnyti lengvų taškų ir tai buvo pagrindine pergalių priežastys. Puolime turime trys-keturis žaidėjus, kurie tempia visą komandą į priekį, džiaugiuosi jais ir laukiu kol vis daugiau vaikinų prisijungs puolime. Iškovota 2 vieta, puikus rezultatas. Noriu padėkoti tėveliams, kurie gausiai mus palaiko ir visiems, kurie man padėjo man pravesti šį turnyrą.“