Vaikų krepšinio turnyro nugalėtojai

Pateikta: 2020-01-09 (atnaujinta: 2020-01-09)

Kretingos sporto mokyklos jaunieji krepšininkai prieš šventes Jurbarke dalyvavo krepšinio turnyre "Kalėdinis krepšinis-2019". Be mūsų komandos, turnyre dalyvavo Šakių JKSC, Kaišiadorių ŠSPC ir turnyro šeimininkai Jurbarko KKSC. Nugalėję visus varžovus mūsų komanda tapo nugalėtojais. Po turnyro komandos treneris Arimantas Mikaločius įvertino turnyro rezultatus: Tarp švenčių neturime daug rungtynių tai tenka dalyvauti turnyruose, kuriuose stengiamės neprarasti žaidybinės patirties. Į turnyrą vykome net 16 žaidėjų, nes per dieną reikėjo sužaisti net 3 rungtynes. Labai smagu, kad mūsų pergalės „kalvis“ yra puiki asmeninė bei komandinė gynybą, kurios dėka mes laimėjome visas rungtynes ir tapome čempionais. Į turnyrą vykau vienas, nes kolega Aurimas Ivanovas turėjo turnyrą Kretingoje. Dėkoju jam už jo auklėtinių puikų žaidimą.

Kitą savaitę, gruodžio 27-28 d. turime 2007 m. gim. turnyrą Kretingoje, kuriame dalyvaus 5 komandos, o gruodžio 29 d. turėsime kasmetinį turnyrą Kartų mūšis-2019, kuris vyks Kretingos sporto mokykloje.

Kretingos komandos rezultatai ir rezultatyviausi rungtynių žaidėjai.

Kretingos SM 50 – 31 Kaišiadorio ŠSPC (Daugiausiai taškų pelnė: Eisvydas Petkus - 11 tšk., Nojus Rožmanovas ir Edvinas Mickus po 10 tšk., Tautvydas Rudys - 7 tšk.);

Kretingos SM 43 – 21 Šakių JKSC (Daugiausiai taškų pelnė: Tautvydas Rudys - 18 tšk., Eisvydas Petkus - 9 tšk., Nojus Rožmanovas ir Kantautas Kazbaraitis po 7 tšk. );

Kretingos SM 32 - 25 Jurbarko KKSC (Daugiausiai taškų pelnė: Tautvydas Rudys - 11 tšk., Nojus Rožmanovas - 10 tšk., Eisvydas Petkus - 5 tšk.);

Turnyro lentelė

1. Kretingos SM

2. Šakių JKSC

3. Jurbarko KKSC

4. Kaišiadorio ŠSPC