XII-asis tarptautinis merginų rankinio turnyras "Rados taurė" (treneris Algimantas Pranaitis)

Pateikta: 2013-11-04

Spalio 25-27 d. Kretingoje vyko XII-asis tarptautinis rankinio turnyras Rados taurei laimėti, kurio nugalėtojomis tapo  Kretingos sporto mokyklos rankininkės, gimusios 1997-1998 m. ir treniruojamos trenerio Algimanto Pranaičio.

Varžybų rezultatai:

Kretingos SM  – Latvijos rinktinė - 27-22

Kretingos SM  – Vilnius - 27-17

Kretingos SM  – Talinas (Estija) 27-17

Kretingos SM  – Alytus - 25-24

Kretingos SM  – Šiauliai – 19-17

Užimtos vietos:

I v. – Kretingos SM,

II v. – Šiaulių „Salvė-SM Dubysa“,

III v. – Alytaus merginų komanda,

IV v. – Vilniaus „SM-Tauras“,

V v. – Talino „Reval sport“,

VI v. – Latvijos merginų rinktinė.

Daugiausiai įvarčių  įmetė Justina Martinkutė (41) , Ramunė Poškutė (30), Fausta Abrutytė (21),  Aistė Drakšutė (19), Dainora Prialgauskaitė (10), Simona Vaitkutė (4). Vartus nuo varžovių smūgių patikimai saugojo, palyginti su kitomis komandomis mažiausiai (84) įvarčių į savuosius vartus tepraleidusi Kornelija Urbšaitė.

Geriausių žaidėjų prizai skirti Justinai Martinkutei, Faustai Abrutytei ir Ramunei Poškutei ir Emai Lukauskaitei.

F.Abrutytei buvo leista truputį patausoti jėgas: ji lapkričio 5 d. kartu su Lietuvos jaunių rinktine startuos turnyre Baltarusijoje.