XX asis krepšinio trenerio Andriaus Trakio vardo atminimo gatvės krepšinio turnyras

Pateikta: 2019-06-14

2019 m. birželio 13 d. Kretingos sporto mokykloje vyko XX asis krepšinio trenerio Andriaus Trakio vardo atminimo gatvės 3x3 krepšinio turnyras. Turnyre varžėsi 26 komandos iš Mažeikių, Klaipėdos, Palangos ir Kretingos. Varžybos turėjo vykti centriniame miesto stadione, bet dėl nepalankių oro sąlygų, turnyras perkeltas į mokyklos sporto salę.

Turnyro atidaryme sveikinimo žodį susirinkusiems turnyro dalyviams tarė Andriaus brolis Valdas Trakys.

Varžybos vyko penkiose amžiaus grupėse, daugiausia po šešias komandas varžėsi I ir II grupėje.

I-oje grupėje (2009 m. gim. ir jaunesnių) dėl trečios vietos po atkaklios kovos  „Jazz“ (Erikas Norkus, Augustas Norkus, Aivaras Ruokis, Mantas Brikmantas) 2:0 nugalėjo komandą „Žaibai“. Dėl nugalėtojų vardo susitiko „Palangos liūtai“ (Rokas Pažareckas, Aurimas Dikšaitis, Tomas Valteris) ir „Dešimtukai“ (Eimantas Jurkus, Mantas Mažeika, Emilis Leščiauskas, Gustas Macius). Po atkaklios kovos 6:3 nugalėjo svečiai iš Palangos.

II-je grupėje (2007-2008 m. gim.) kovojant dėl prizinių vietų atkaklios kovos nebuvo ir baigėsi vienodais rezultatais. Kovoje dėl trečios vietos „Raudonieji ereliai“ (Tautvydas Rudys, Deivydas Kazlauskas, Dovydas Untulis) 8:2 nugalėjo komandą „KGLK“. Žaidžiant dėl I vietos „Monstrai“ (Jokūbas Drakšas, Kantautas Kazbaraitis, Arnas Šliauderis, Raidas Šideikis) tokiu pat rezultatu nugalėjo komandą „Šrekai“ (Saulius Razgus, Rojus Rušplaukis, Kajus Miežėtis, Laurynas Ulčinskas).

III –oje grupėje (2005-2006 m. gim.). Šioje grupėje dalyvavo penkios komandos. Visos komandos žaidė vieno rato sistema (kiekvienas su kiekvienu). Nugalėtojais tapo „Pravalturas“ (Danas Zakarauskas, Džiugas Remeikis, Justas Stonkus), antri liko „Komandorai“ (Nojus Cibulskas, Faustas Zapalis, Jonas Šoblinskas), trečią vietą užėmė komanda iš Mažeikių „Elitinis ketvertukas“ ( Eligijus Girdenis, Gvidas Pocius, Algimantas Uščinas, Dovydas Gricius)

:IV –oje grupėje (2003-2004 m. gim.) dalyvavo tik trys komandos. Sužaidus paskutines šios grupės rungtynes paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo „Penktokai“ (Pijus Daukantas, Gintaras Beniušis, Kajus Kutelis, Rokas Tiškus), antroje vietoje liko „“Kašiorai“ (Ugnius Kvietkauskas, Tautvydas Vepštas, Aldas Markauskas, Matas Rušplaukis), treti - „Trys burundukai“ (Giedrius Rudys, Jonas Pociūnas, Kornelijus Daraškevičius).

Vyriausioje V-oje grupėje (2000-2002 m. gim.) trečią vietą laimėjo „Kiaušiniai“ (Evaldas Paulauskas, Simas Endriekus, Rokas Beržonskis, Edvinas Daugintis), antri – „Nemetam trajakų“ (Edgaras Danys, Kornelijus Stonkus, Petras Piekus, Arnas Sabaliauskas), nugalėtojais tapo „Kretingalė ir Tadas“ (Tadas Budrys, Rokas Žilinskis, Šarūnas Tiškus).

Mokykla dėkoja turnyro rėmėjams „UAB „Palink“, UAB „Maisto projektai“ ir UAB „Centro pica ir kebabai“.