Žemaitijos krepšinio lygos čempionato finalas (1999 m., treneris Arimantas Mikaločius)

Pateikta: 2013-06-25

Po keturis mėnesius trukusio čempionato visos komandos išsiaiškino galutines vietas turnyrinėje lentelėje. Čempionate 1999-2000 m. gim. amžiaus grupėje dalyvavo 7 komandos. Pogrupyje buvo užimta 2 vieta ir iš 12 varžybų buvo laimėta 11 varžybų pogrupyje.

Po finalinių kovų 1999 -2000 m. gim. čempionate galutinė komandų rikiuotė pasiskirstė taip:

1. Kretingos SM

2. Šilutės SM

3. V. Knašiaus KM

4. Klaipėdos KM

5. Palangos SC

6. Mažeikių SM

7. Klaipėdos KM-2

Bronzos medaliais pasipuošė V. Knašiaus sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Alfredas Kaniava). Kovoje dėl medalių jie įveikė Klaipėdos krepšinio mokyklos komandą, vadovaujamą Laimono Šapkausko, rezultatu 53:21 (4:14; 5:14; 2:18; 10:7).

1999 - 2000 m. Žematijos moksleivių krepšinio lygoje čempionais tapo Kretingos Sporto mokyklos komanda (treneris Arimantas Mikaločius), įveikę Šilutės Sporto mokyklą (treneris Alius Rauluševičius) rezultatu 68:58 (12:14; 23:12; 17:19; 16:13). Kretingos komandoje rezultatyviausiu žaidėju tapo Justas Vieversys, prie komandos rezultato pridėjęs 18 taškų (5 tritaškiai), Vitalijus Kozys įmetė 14 taškų, Domantas Poškus pridėjo 10 taškų, Gintautas Petrauskas 7 taškus. Viso sezono rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Žygimantas Bereiša (190 taškų per sezoną).

Lyga taip pat skyrė nugalėtojams marškinėlius su užrašu „ČEMPIONAS“.

Taip pat Kretingos SM-1999 m. šiemet dalyvavo MKL 2 diviziono varžybose, kuriose patekta į pirmąjį MKL divizioną. Tai labai geras rezultatas ir kitais metais bus siekiama dar geresnių rezultatų.

Trenerio komentaras: „Man kaip treneriui tikrai labai smagu su dviem komandomis tapti Žemaitijos čempionais per 2 savaitės netgi 2 kartus. Kai prie komandos prisijungiau, jau buvo sužaista keletas rungtynių ir net 40 taškų pralaimėta Šilutės SM komandai, bet įdėjome šiek tiek darbo, jau namų aikštėje apsižaidėme juos 5 taškais, o finale nugalėjome nervų karą ir tapome čempionais. Džiugina, kad vaikinai labai stiprūs ir psichologiškai, ir žaidimu sunkiomis rungtynių akimirkomis, bet dar labai stipriai reikia įdėti darbo norint pasiekti labai gerų rezultatų. Pasidžiaugėme pergale ir tiesiog daug laiko skirsime treniruotėms ir kitais metais sieksime gerų rezultatų.“