2001 m. gim. berniukų mažojo futbolo turnyras „Tomega-cup 2015“ Mažeikiuose (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2015-02-02

Kretingos sporto mokyklos komanda (treneris Arvydas Balsevičius) sėkmingai startavo Mažeikiuose vykusiame 2001 m. gim. berniukų mažojo futbolo turnyre „Tomega-cup 2015“.  Šešių komandų turnyre, rato sistema, laimėję visas kovas, kretingiškiai užėmė  I vietą.

Starte nugalėta Palangos SC komanda 2-1.Visos rungtynės vyko  įtemptai, ypač atkakli kova vyko  su šeimininkų „Atmosferos“-I komanda. Aktyvus, apgalvotas kretingiškių žaidimas pasiteisino jau rungtynių pradžioje, kai po tikslaus Edvino Girdenio perdavimo, įvartį gražuolį pelnė Deividas Benetis. Mažeikiškiai stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą, mažiau dėmesio kreipdami į gynybą. Rungtynių rezultatas nepakito, nors progų padvigubinti pergalę turėjome ne vieną. Toliau nugalėti latviai iš Saldus miesto 2-0, Telšių SRC komanda 2-1 ir Mažeikių „Atmosfera“ II komanda 7-0. Kretingiškiams įvarčius pelnė Regimantas Dunauskas-3, Edvinas Girdenis, Deividas Benetis, Elijus Sendravičius ir Gražvydas Steckys po 2, Rokas Šipalis, Paulius Žąsytis, Rytis Norvilas po 1. Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Gražvydas Steckys, o geriausiu turnyro vartininku, praleidusiu tik 2 įvarčius, Vaidotas Gedvilas.