2010-2011 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų vaikinų rajoninio etapo krepšinio 3x3 varžybų rezultatai

Pateikta: 2010-12-21

Varžybose dalyvavo 7 komandos: iš Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės mokyklos, Baublių pagrindinės mokyklos, Kartenos vidurinės mokyklos I,  Kartenos vidurinės mokyklos II ,  Vydmantų vidurinės mokyklos, Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinės mokyklos, Darbėnų gimnazijos.

I-ą vietą iškovojo Darbėnų gimnazija, kurios komandoje žaidė Modestas  Galdikas, Žilvinas Jokubauskas, Robertas Raišutis, Edvinas Mikutis (mokytojas Albinas Dautartas).

II-ą vietą iškovojo  Vydmantų vidurinės mokyklos komanda, kurioje žaidė  Mantas Jurgutis, Mantas Kučinskis, Dovydas Narvilas, Aivaras Bražinskas, Laurynas Dajoras (mokytojas Romualdas Mažionis).

III-ą vietą iškovojo Kartenos vidurinės mokyklos I komanda, kurioje žaidė Karolis Kaubrys, Martynas Mikalavičius, Marius Drungilas (mokytojas Marius Meškauskas).

IV-oje vietoje liko Kūlupėnų M.Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Asta Pocienė).

V-ą vietą užėmė Baublių pagrindinė mokyklos komanda.

VI-ą – Kartenos vidurinės mokyklos II komanda.

VII-ą –  Jokūbavo A.Stulginskio pagrindinės mokyklos komanda.