2010-2011 mokslo metų Kretingos rajono bendro lavinimo mokyklų olimpinio festivalio jaunučių vaikinų finalinės varžybos

Pateikta: 2011-02-10

Kretingos sporto mokykloje šiandien paaiškėjo stipriausia Kretingos rajono bendrojo lavinimo mokyklos jaunučių (1995-1996 m. gim.) krepšinio komanda.

Stipriausių aštuoneto varžybose dalyvavo komandos iš J. Pabrėžos gimn. (dvi komandos), Kartenos, Vydmantų, M. Daujoto  vidurinių mokyklų, Simono Daukanto pagrindinės mokyklos, Pranciškonų ir Salantų gimnazijų.

Rungtynės dėl septintos vietos tarp J. Pabrėžos antros komandos ir Kartenos vid. m-los neįvyko, nes dėl ligų karteniškiai nesurinko komandos. Jiems be kovos įskaitytas pralaimėjimas.

Dėl penktos vietos M. Daujoto vid. m-la nesugebėjo pasipriešinti varžovams iš Salantų gimnazijos. Pastarieji nesunkiai laimėjo 85:58. Intriguojanti kova vyko tarp S. Daukanto pagrindinės ir Vydmantų vidurinės mokyklų. Iš pradžių daukantiečiai, dėka Simono Mažionio ir Viliaus Stonkaus išsiveržė į priekį 10:0 ir, rodės, kovos nebus. Tačiau vydmantiškiai nenuleido rankų ir, panaudoję spaudimą po visą aikštę neleido varžovams ramiai žaisti, kol perlaužė rungtynių eigą ir laimėjo rungtynes 78:65, tokiu būdu iškovodami trečiąją vietą.

Finalinėse rungtynėse, kaip ir tikėtasi, nesunkiai rezultatu (90:60) nugalėjo favoritai - J. Pabrėžos gimn. krepšininkai. Lemiamoje  kovoje jie nugalėjo savo tradicinius varžovus finale – Pranciškonų gimn. auklėtinius. Išsiskyrė broliai – Domas ir Matas Budriai, kurie draskė varžovų gynybą puikiais prasiveržimais, bei metimais iš vidutinio nuotolio, bei Valdas Raudonis, kuris  pataikė net penkis tritaškius.

Pirmenybių galutinė turnyrinė lentelė:

• J. Pabrėžos gimnazija
  • Pranciškonų gimnazija