2011 m. Lietuvos jaunių (gim. 1996-1997 m.) bokso pirmenybės (treneris Tomas Balsys)

Pateikta: 2011-12-12

Š. m. gruodžio 8-11 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo Kretingos sporto mokyklos bokso komanda. Varžybose dalyvavo apie 190 sportininkų iš visos Lietuvos.
Kretingiškis Edvinas Puplauskas ir toliau gindamas Lietuvos čempiono vardą neturėdamas sau lygių skynė pergales jaunių bokso pirmenybėse iškovodamas Kretingai aukso medalį svorio kategorijoje iki 54 kg.
Kristubas Tužilinas, nudžiuginęs trenerį Tomą Balsį savo kovingumu, darbštumu ir akivaizdžiu noru pasiekti kuo aukštesnio rezultato, iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki  70 kg.
Treneris Tomas Balsys džiaugiasi, kad Kretingoje auga talentinga boksininkų karta ir kviečia vaikinus į savo treniruotes.