2012-2013 m. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo čempionatas

Pateikta: 2012-10-10

Rugsėjo mėnesį prasidėjo 2012-2013 m. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo čempionato I rato varžybos, kuriose dalyvauja ir penkios Kretingos sporto mokyklos komandos: 2002 m. (treneris Gediminas Petrauskas), 1998 m. (treneris Martynas Viluckas), 2001 m., 2000 m. ir 1995-1996 m. (treneris Arvydas Balsevičius) metais gimę futbolininkai.

2000 m. gim. komandai sekasi neblogai – iškovotos keturios pergalės ir kartą pralaimėta. Geru žaidimu išsiskyrė vartininkas Robertas Kazbaris, gynėjas Vilius Jakumas, saugai Edvardas Andrijauskas ir Rokas Šipalis, puolėjas Donatas Anužis. Nugalėta Telšių SRC rezultatu 2:1 (įvarčius pelnė Valentas Budrikas, Edvinas Andrijauskas), Plungės „Žiogeliai“ 4:1 (įvarčius pelnė Edvinas Andrijauskas, Valentas Budrikas, Rokas Šipalis, Donatas Anužis), Plungės SM 2:0 (įvarčius pelnė Vilius Jakumas, Regimantas Dunauskas), Tauragės „Tauriukas“ 4:0 (įvarčius pelnė Edvinas Andijauskas, Donatas Anužis, Irmantas Songaila, Rokas Šipalis) bei pralaimėta Mažeikių FK „Atmosferai“ 0:2.

Prasčiau sekasi 2001 m. gimusiems jauniesiems futbolininkams, kurie 2:0 įveikė Telšių SRC (įvarčius pelnė Gedas Bučma). Rezultatu 0:0 ir 0:3 varžybas užbaigė su Jurbarko SK „Vulkanu“. Pralaimėjo Palangos SC 1:4 (įvartį pelnė Edvinas Girdenis) ir 0:2 Mažeikių FK „Atmosferai“. Kovingumu šios grupės amžiaus komandoje galime išskirti gynėjus Regimantą Dunauską ir Gražvydą Steckį, saugus Deividą Benetį, Edviną Girdenį ir Paulių Žąsytį.