Draugiškas vaikų (gimusių 2007 m.) futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2015-03-19

Kovo 11 d. Kretingos sporto mokykloje įvyko draugiškas vaikų, gimusių 2007 m., futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Šiame turnyre pralaimėjusių nebuvo, nes taškai lentelėje nesirašė. Keturių komandų turnyre (Klaipėdos FM, Šilutės FK, ir dvi Kretingos SM komandos) aistrų tikrai netrūko. Buvo ir džiaugsmo po įmušto įvarčio, ir nusivylimo po praleisto. Svarbiausias tikslas – gera nuotaika, teigiamos emocijos, noras žaisti mėgstama žaidimą, kovoti,  o  pergalės ateis pačios. Visi šventinio turnyro dalyviai apdovanoti medaliais ir saldainiais.