Draugiškos rungtynės (1995, 1996 m. gim. vaikinai, treneris Rimvydas Joneckis)

Pateikta: 2011-03-17

Kretingos sporto mokykla, bendradarbiaudama su Kretingos rajono pataisos inspekcija (KPI), suorganizavo draugiškas krepšinio rungtynes tarp mokyklos krepšininkų (1995-1996 m. gim.) ir KPI esančių auklėtinių.

Rungtynės buvo labiau švietėjiško pobūdžio, todėl galutinis rezultatas buvo nesvarbus. Tikslas buvo parodyti jaunimui, padariusiam gyvenime įvairių klaidų, bet siekiančiam pasikeisti,  kitokią veiklą, leidžiančią siekti ateityje savo tikslų, turiningą užsiėmimą, teikiantį teigiamas emocijas. Sportas ugdo drausmę, valią, atsakomybę, komandinio darbo įgūdžius ir kt. Šie bruožai visada  padeda  gyvenime jaustis drąsesniems, labiau savimi pasitikinčiais žmonėmis. Sporto mokykla viliasi, kad šios dienos rungtynės padės jaunimui ryžtingiau apsispręsti eiti teisingu gyvenimo keliu, nepaslysti ir su malonumu tęs bendradarbiavimą su pataisos inspekcija ir toliau.