Futbolo turnyras „Žiogelių“ taurei laimėti Plungėje (treneris Arvydas Balsevičius)

Pateikta: 2011-12-05

Lapkričio 26 dieną Kretingos sporto mokyklos futbolininkai, gimę 2000 metais, dalyvavo Plungėje surengtame salės futbolo turnyre „Žiogelių“ taurei laimėti ir užėmė pirmą vietą.

6 komandos suskirstytos į du pogrupius. Pirmieji varžovai - Plungės „Žiogelių“ II komanda, kuri nugalėta 9:0. Atkaklesnės rungtynės vyko su Šilutės bendraamžiais. Drausmingai gindamiesi ir pavojingai atakuodami kretingiškiais sugebėjo įveikti priešininkus rezultatu 3:1. Finale dėl pirmos vietos 4:1 įveikta Telšių SRC komanda. Pagirtinai vartus saugojo Robertas Kazbaris. Patikimai gynyboje sužaidė Vilius Jakumas, Karolis Ansunas, Edgaras Žilys, Martynas Penelis, Neilas Antanavičius, o puolime veržliai pasirodė Donatas Anužis, Rokas Šipalis, Edvinas Andrijauskas. Beje, pastarasis tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, įmušęs 9 įvarčius. Prie komandos pergalių įvarčiais prisidėjo Rokas Šipalis (2), Donatas Anužis (3), Paulius Drungilas (1) ir Robertas Kazbaris (1).