Geriausi 2014 m. Kretingos sporto mokyklos sportininkai

Pateikta: 2014-12-23

GERIAUSIŲ 2014 M. KRETINGOS SPORTO MOKYKLOS SPORTININKŲ DEŠIMTUKAS:

1. Edvinas Puplauskas, boksininkas (gim. 1996 m.), Lietuvos jaunimo rinktinės narys, tarptautiniame V.Buikos bokso turnyre 1 vieta, tarptautiniame bokso turnyre Serbijoje „Auksinė pirštinė“ 3 vieta, tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ 1 vieta, tarptautiniame turnyre Čekijoje 1 vieta, tarptautiniame V.Karpačiausko vardo bokso turnyre 1 vieta, Lietuvos jaunimo čempionate 5-8 vieta. Treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai.

2. Fausta Abrutytė, rankininkė (gim. 1998 m.), Lietuvos rinktinių U-16 ir U-18 narė, Lietuvos jaunučių merginų rankinio sporto žaidynėse 4 vieta. Treneris Algimantas Pranaitis.

3. Dainius Pazdrazdis, lengvaatletis (gim. 1997 m.),  Lietuvos rinktinės narys, Baltijos šalių  lengvosios atletikos mače (su Lietuvos rinktine)  (šuolis į aukštį) 2 vieta, Lietuvos rajonų l/a pirmenybėse (šuolis į aukštį) 1 vieta, Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse (šuolis į aukštį) 1 vieta, Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse (šuolis į aukštį) 2 vieta. Treneris Vidmantas Lapinskas.

4. Ramunė Poškutė, rankininkė (gim. 1998 m.), Lietuvos jaunių rinktinės narė, tarptautiniame turnyre Baltarusijoje U-16  1 vieta, Lietuvos jaunučių merginų rankinio sporto žaidynėse  4 vieta. Treneris Algimantas Pranaitis.

5. Eimantas Poškus, krepšininkas (gim. 1998 m.),  Lietuvos jaunučių krepšinio čempionate 2 divizione 1 vieta, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate 1 vieta, Kretingos vyrų krepšinio komandos „Kretinga“ narys. Treneris Jonas Beniušis.

6. Tautvydas Čepauskas, boksininkas (gim. 1999 m.), Lietuvos jaunių bokso čempionate 3 vieta, tarptautiniame V.Buikos bokso turnyre 3 vieta. Treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai.

7. Vilius Augutis, futbolininkas (gim. 1996 m.), Kretingos vyrų futbolo komandos „Minija“ narys, 2014 m. Kretingos rajono 7x7 futbolo pirmenybėse 3 v., Kretingos rajono 7x7 taurės varžybose 1 v. Treneris Arvydas Balsevičius.

8. Tautvydas Pėkus, krepšininkas (gim. 1998 m.), Lietuvos jaunučių krepšinio čempionate 2 divizione 1 vieta, Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos čempionate 1 vieta. Treneris Jonas Beniušis.

9. Žygimantas Jucys, boksininkas (gim. 1999 m.), Lietuvos jaunių bokso čempionate 3 vieta, tarptautiniame V.Buikos bokso turnyre 2 vieta. Treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai.

10. Karolis Paksas, sunkiaatletis (gim. 1999 m.), Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate 7 vieta, Lietuvos sunkiosios atletikos jaunučių sporto žaidynės 10 vieta. Treneris Regimantas Norvilas.

Perspektyviausi 2014 m. Kretingos sporto  mokyklos sportininkai:

Sunkioji atletika:

Rokas Vaseris (gim. 2001 m.), treneris Regimantas Norvilas;

Markas Riepšas (gim. 2002 m.), treneris Regimantas Norvilas.

Boksas:

Benas Svirnelis (gim. 2001 m.), treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai;

Edvinas Griguola (gim. 2002 m.), treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai.

Rankinis:

Kamilė Maksvytytė (gim. 2000 m. gim.), treneris Algimantas Pranaitis,

Auksė Turskytė (gim. 2001 m. gim.), treneris Algimantas Pranaitis.

Krepšinis:

Kornelijus Stonkus (gim. 2001 m.), treneris Arimantas Mikaločius;

Kasparas Jonauskas (gim. 2002 m.), treneris Vytautas Šližius;

Rokas Tiškus (gim. 2003 m.), treneris Vytautas Šližius.

Futbolas:

Edvinas Girdenis (gim. 2001 m.), A.Balsevičius,

Vakaris Jeruševičius (gim. 2002 m.), treneris Gediminas Petrauskas;

Kristijonas Embrasas (gim. 2003 m.), treneris Martynas Viluckas;

Kornelijus Šalnis (gim. 2004 m.), treneris Martynas Viluckas;

Lukas Gujis (gim. 2005 m.), Martynas Viluckas.

Geriausios 2014 m. Kretingos sporto mokyklos komandos:

Krepšinis

1998 m. gim. vaikinų komanda (treneris Jonas Beniušis);

2000 m. gim. berniukų komanda (treneris Arimantas Mikaločius).

Rankinis

1998-1999 m. gim. merginų komanda (treneris Algimantas Pranaitis).

Futbolas

2000 m. gim. berniukų komanda (treneris Arvydas Balsevičius).