II-asis tarptautinis Viliaus Buikos vardo jaunių - jaunimo bokso turnyras (treneriai Tomas ir Aivaras Balsiai)

Pateikta: 2014-05-28

Gegužės 21-23 d. Kaune pirmą kartą po atviru dangumi vyko II-asis tarptautinis Viliaus Buikos vardo jaunių - jaunimo bokso turnyras, kuriame dalyvavo boksininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Airijos ir Suomijos. Kretingos sporto mokyklai atstovavo 5 boksininkai, kurie į Kretingą parvežė aukščiausius apdovanojimus. Geriausiai pasirodė ir turnyro čempionu tapo Edvinas Puplauskas (iki 64 kg), kuris turnyro pabaigoje buvo pripažintas techniškiausiu boksininku. Antrąsias vietas iškovojo Žygimantas Jucys (iki 80 kg) ir Giedrius Narmontas (iki 70 kg). Trečiąją vietą iškovojo Tautvydas Čepauskas (iki 63 kg) ir Lukas Savickas (iki 57 kg) V-III.