Įteikti neformaliojo švietimo baigimo pažymėjimai

Pateikta: 2021-06-22 (atnaujinta: 2021-06-22)

Birželio 10 d.  Kretingos sporto mokykloje vyko mokyklos baigimo šventė, šiemet  Kretingos sporto mokyklą baigė pats didžiausias skaičius mokinių 47, neformaliojo švietimo pažymėjimai įteikti 40 mokyklos mokiniams. 10 mokinių apdovanoti vardiniais medaliais už aukštus sportinius pasiekimus: Nilius Stonkus, Markas Riepšas (sunkioji atletika treneris Regimantas Norvilas),  Benas Svirnelis, Karolina Paulauskaitė, Edvinas Griguola (boksas treneris Tomas Balsys), Eligijus Ruokis, Kostas Tubutis, Tadas Budrys, Rokas Žilinskis, Ignas Andriuškevičius (krepšinis treneris Vytautas Šližius) ir  dviem sportininkams įteikti vardiniai medaliai už mokyklos vardo garsinimą Valdui Jašmontui ir Vakarui Jaruševičiui (futbolas treneriai Gediminas Petrauskas,  Arvydas Balsevičius ir Martynas Viluckas). Mokinius pasveikino mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas, kuris palinkėjo būti visiems nugalėtojais- žmonėmis iš didžiosios raidės! Ir ne tik savo mėgstamame sporte, bet ir gyvenime. Linkėjo jiems didelės ir šviesios ateities, kurioje pelnytų dar daug pergalių!

Kategorija: