"Kalėdinė šokių šventė" (trenerė Ieva Slušnytė)

Pateikta: 2013-12-20

Gruodžio 18 d. Sporto mokykloje vyko „Kalėdinė šokių šventė“, kurioje dalyvavo trenerės Ievos Slušnytės vadovaujamų aerobikos grupių mokinės. Renginys pasižymėjimo ne tik geromis emocijomis ir originalumu, bet ir žiūrovų gausa. Susirinko vaikų tėveliai, seneliai bei draugai.

Renginio pradžioje visos Sporto mokyklos šokėjos (dalyvavo 45) atliko bendrą kalėdinį šokį.

Visos šokėjos turėjo paruošti namų darbą – prisistatymą. Kiekviena mergaitė bandė savyje įkūnyti slypintį šokių stilių. Tėveliams teko didelė atsakomybė nuspręsti, kuris grupės prisistatymas buvo geriausias (buvo 3 grupės). Po kūrybingų pasirodymų išaiškėjo nugalėtojos, tai mažiausiosios ir drąsiausios Sporto mokyklos šokėjos. Šis konkursas buvo ne vienintelis šį kalėdinį vakarą. Kiekviena grupė išsirinko po vieną linksmiausią, draugiškiausią, lanksčiausią ir aktyviausią šokėją.

Mažosios Sporto mokyklos šokėjos taip pat varžėsi ir tarpusavyje. Kiekviena turėjo parodyti tai, ką išmoko treniruočių metu. Buvo vertinamas muzikalumas, lankstumas, emocija. Viena iš sudėtingiausių ir svarbiausių užduočių buvo – improvizacija. Tai iš anksto nepasiruoštas šokimas pagal nežinomą muziką. Mergaites vertino vyresniųjų grupių šokėjos. Nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais bei diplomais. Užbaigiant Kalėdinę šventę merginos parodė visą savo šokių programą, o trenerė Ieva Slušnytė visus nustebino nepakartojamu vienos valso šokiu.