Kalėdinis krepšinio vaikų turnyras Kretingoje (2001 m. gim. berniukai, treneris Arimantas Mikaločius)

Pateikta: 2011-12-20

Kretingos SM -2001 m., vadovaujama trenerio Arimanto Mikaločiaus, dalyvavo kalėdiniame Kretingos sporto mokyklos turnyre. Kretingos komanda žaidė prieš Klaipėdos V. Knašiaus KM ir Šiaulių „Saulė“ bendraamžius.

Pirmosios rungtynės su Klaipėdos V. Knašiaus KM buvo labai atkaklios ir pralaimėta tik paskutiniame kėlinyje rezultatu 36:54, nes 4 kėlinys pralaimėtas 15 taškų skirtumu. Po to vyko rungtynės tarp Šiaulių „Saulės“ ir Klaipėdos V. Knašiaus KM, kurias laimėjo klaipėdiečiai rezultatu 43:41 ir užsitikrino 1-ąją vietą turnyre. Kretingos SM garbingai kovojo paskutinėse varžybose, kurias prieš Šiaulių „Saulė“ laimėjo rezultatu 43:35. Turnyre užimta 2-oji vieta.

Rungtynių statistika:

Kretingos SM-2001 m. – V. Knašiaus KM-2001 m. – 36:54 (12:12, 8:18, 10:3, 6:21)

Taškus Kretingos SM komandai pelnė Arnas Sakalauskas – 18, Kornelijus Stonkus – 9, Tadas Budrys – 5, Benas Montrimas ir Tomas Norvaišas – po 2.

Kretingos SM-2001 m. – Šiaulių „Saulė“-2001m. – 43:35 (6:6, 14:12, 16:6, 11:7)

Taškus Kretingos SM komandai pelnė Arnas Sakalauskas – 18, Kornelijus Stonkus – 12, Tomas Norvaišas – 8, Neilas Beniušis ir Tadas Budrys po – 2, Laurynas Lazauskas – 1.

Baudų konkurse 1 vietą užėmė Tadas Kvaščevičius (Klaipėda), o 2 vietą – Laurynas Lazauskas (Kretinga).

Naudingiausi žaidėjai: Kristupas Krivickas (Šiauliai), Arnas Sakalauskas (Kretinga), Rokas Reika (Klaipėda).

Trenerio komentaras: „Turnyre dalyvavo vienodo pajėgumo komandos, taigi visos varžybos buvo įdomios ir labai atkaklios. Galėjome užimti 1-ąją vietą, bet deja pritrūko patirties ir kitų vaikų indėlio, nes komandą tempė tik 2 vaikai. Tokie turnyrai duoda labai daug žaidybinės patirties, kurios labiausiai reikia tokio amžiaus vaikams, tai todėl turnyru esu patenkintas.“