Kalėdinis šokių vakaras (trenerė Ieva Slušnytė)

Pateikta: 2014-12-22

Gruodžio 18 d. Sporto mokykloje vyko kasmetinis Kalėdinis šokių vakaras. Jo tikslas parodyti tėveliams, seneliams ir visiems susirinkusiems, ką naujo mergaitės išmoko, kaip patobulėjo per metus, vyko improvizacijų šou (šokiai be pasiruošimo). Dalyvavo 45 mokyklos aerobikos šokėjos.

Visos trys šokėjų grupės turėjo paruošti savo prisistatymą. Mergaitės užduotį atliko kūrybiškai ir originaliai.

Tėvai taip pat buvo įtraukti į renginį. Vyko žiūrovų viktorina. Klausimai buvo apie šokių grupę.

Nominacijos:

• kūrybiškiausios - sesutės Gabija ir Gintarė Jonušaitės;
  • sportiškiausia - Emilija Gailiūtė (1998 m.);
  • kiekvienos amžiaus grupės geriausios šokėjos - Gabija Jonušaitė (2003 m.), Kornelija Kontrimaitė (2001 m.) ir Radvilė Beniušytė (1998 m.);
  • geriausios naujokės šokėjos, kurios treniruotes pradėjo lankyti nuo šių metų rugsėjo mėn. - Kotryna Kiškytė (2005 m.), Evelina Petrauskaitė (2002 m.), Greta Drungilaitė (1998 m.);
  • gražiausia Sporto mokyklos šokėja - Gintarė Jonušaitė (1998 m.).